3 liga piłkarska. Polonia Bytom - Starowice 4-1

Honorowa bramka Dennisa Gordzielika nie dała radości starowiczanom.
Honorowa bramka Dennisa Gordzielika nie dała radości starowiczanom. Oliwer Kubus
Nasz beniaminek był wyraźnie słabszy podczas starcia w Bytomiu.

- Rywal był lepszy, ale my też zagraliśmy fatalnie i z taką postawą nie mieliśmy co myśleć o uzyskaniu pozytywnego wyniku - powiedział Jakub Reil, trener Starowic.

Polonia zapewniła sobie spokój już w pierwszej połowie, po której prowadziła 2-0.

Po przerwie starowiczan dwukrotnie dobił jeszcze Tomasz Pośpiech. Honorowe trafienie Dennisa Gordzielika było marnym pocieszeniem.

Polonia Bytom - Starowice 4-1 (2-0)
Bramki: 1-0 Radkiewicz - 11., 2-0 Stefański - 29., 3-0 Pośpiech - 68., 4-0 Pośpiech - 90., 4-1 Gordzielik - 90.
Starowice: Majchrowski - Pietrakowski (46. Gos), Sacha, Sikorski, Rakowski - Kumor (46. Stencel), Bonar, Nowacki, Nowosielski (70. Gordzielik), Horański - Szydziak (46. Poważny).

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?