e-pity - Najlepszy sposób na bezbłędne rozliczenie PIT-a

  e-pity - Najlepszy sposób na bezbłędne rozliczenie PIT-a

  Akcja specjalna Pity 2016

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  e-PIT - szybko i bez wychodzenia z domu

  Już tylko dwa tygodnie pozostały na rozliczenie deklaracji podatkowych. Formularz PIT w tym roku zobowiązani jesteśmy dostarczyć do fiskusa, nie później, niż do 2 maja. Czy warto zatem angażować biuro rachunkowe lub tracić czas na wizytę w urzędzie? Niewątpliwie najszybciej zrobimy to za pośrednictwem e-pity, wygodnej aplikacji do samodzielnego sporządzenia deklaracji i jej bezpiecznej e-wysyłki prosto do Urzędu Skarbowego.  Program e-pity pozwala na samodzielne przygotowanie formularza PIT sprawnie i bez nerwów. Intuicyjny kreator poprowadzi nas przez kolejne okna deklaracji, czuwając nad jej poprawnym wypełnieniem. Nie musimy znać się na przepisach podatkowych, nawet orientować się, jaki PIT należy złożyć. Aplikacja podpowie nam, które okna formularza należy uzupełnić oraz wybierze za nas właściwy formularz - wczytując dane i wartości kwotowe we właściwe pola e-deklaracji online. Wypełnienie zeznania podatkowego zajmie nie mniej niż kwadrans. Po elektronicznej wysyłce i otrzymaniu Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO), możemy skupić się na przyjemniejszej stronie życia, a za zaoszczędzone pieniądze sprawić sobie upominek. Pamiętajmy, chcąc odzyskać nadpłacony podatek w miarę szybko, szybko rozliczmy swojego PIT-a.

  e-pity stacjonarnie czy on-line ?

  Czy wiesz, że biura rachunkowe i księgowi rozliczający deklaracje swoim klientom, również korzystają z aplikacji analogicznych do e-pity, lub po prostu z niej samej? Wybierz program w wersji online lub pobierz go na swój komputer i zostań swoim rachmistrzem – to łatwiejsze niż myślisz. A jeśli używasz wyłącznie tabletu czy smartfona – skorzystaj z aplikacji mobilnej, rozliczając swojego PIT-a równie prosto i wygodnie. Wersja mobilna e-pity, analogicznie jak program w wersji instalacyjnej, oferuje pomoc kreatora deklaracji, w którym nie brakuje podpowiedzi i plików pomocy.

  PIT (PFR) czyli Twoje wstępnie wypełnione zeznanie PIT

  24 marca b.r., Ministerstwo Finansów udostępniło na Portalu Podatkowym usługę PIT (PFR). PIT (PFR) to Twoja wstępnie sporządzona deklaracja, którą fiskus przygotował dla Ciebie w oparciu o informacje PIT-11, PIT-4R lub PIT-40 od Twojego pracodawcy lub ubezpieczyciela. W aplikacji e-pity nie musisz zatem wpisywać żmudnie wszystkich swoich danych, po prostu wczytujesz swój PIT ( PFR) do programu, weryfikujesz informacje w nim zawarte, uzupełniasz o dodatkowe ulgi czy odliczenia, których Ministerstwo Finansów nie uwzględniło i masz PIT-a z głowy!

  PIT bez kolejek? Kolej na e-pity!

  Aplikacja e-pity powstała dla tych podatników, którzy co roku muszą rozliczać swojego PIT-a, jednak obawiają się popełnienia błędów lub nieuwzględnienia informacji, ważnych w kontekście obowiązującego prawa podatkowego. Program e-pity nie tylko prowadzi nas przez rozliczenie bezpiecznie i prosto, ale także sprawia, że sporządzenie PIT-a staje się choć odrobinę przyjemne.
  Z programem e-pity nie tylko bezbłędnie rozliczymy nasze podatki, ale także złożymy PIT przez Internet szybko i bezpiecznie jak w banku.
  Do przekazania e-deklaracji nie potrzebujesz e-podpisu, wystarczy tylko kwota przychodu z deklaracji za poprzedni rok. Po uruchomieniu wysyłki i potwierdzeniu, że deklaracja złożona została poprawnie, na Twój adres e-mailowy otrzymasz Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO) wraz z kopią Twojego PIT-a. Nie czekaj ze sporządzeniem PIT-a do 2 maja 2017 roku. Dostarcz go niezwłocznie i koniecznie odbierz elektroniczne poświadczenie odbioru - to Twoja gwarancja, że PIT dotarł do właściwego urzędu skarbowego w terminie wskazanym przez fiskusa.


  O firmie: Producentem aplikacji e-pity jest e-file sp. z o.o. spółka komandytowa, producent profesjonalnych aplikacji biznesowych oraz programów wykorzystujących rozwiązania informatyczne do ułatwiania codziennego życia. Centralne prace e-file koncentrują się na elektronicznym uzupełnianiu druków urzędowych. Z wcześniejszych wersji aplikacji e-pity – najbardziej rozwiniętej technologicznie aplikacji do wypełniania deklaracji PIT w Polsce – skorzystało już ponad 15 000 000 użytkowników. Firma jest także producentem aplikacji fillUp Przyjazne formularze, w której można wypełnić wszystkie formularze PIT przez Internet, druki KRS, VAT-7 i wiele innych (www.druki-formularze.pl), oraz aplikacji e-pity Płatnika (www.platnik.e-pity.pl ) do kompleksowej, elektronicznej obsługi PIT-11, 8C, 40 i 4R - dedykowanej płatnikom podatku PIT. Więcej na: www.e-file.pl


  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama