Ile zarabia męska prostytutka? Ile kosztuje męski striptiz?...

  Ile zarabia męska prostytutka? Ile kosztuje męski striptiz? [RAPORT]

  RED

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Mediana ogólnopolska godzinowego wynagrodzenia panów świadczących usługi seksualne to 150 zł. Z kolei za noc mediana wynagrodzeń wynosi 1 000 zł. Najczęściej
  1/13
  przejdź do galerii

  Mediana ogólnopolska godzinowego wynagrodzenia panów świadczących usługi seksualne to 150 zł. Z kolei za noc mediana wynagrodzeń wynosi 1 000 zł.

  Najczęściej spotykaną kwotą jest 100 zł (33% przypadków). Kolejne stawki to 150 zł (26%) oraz 200 zł (16%). ©123RF

  Mężczyźni świadczący odpłatne usługi seksualne mogą zarobić w skali miesiąca nawet do 30 tysięcy złotych. Średnia ogólnopolska godzinowego wynagrodzenia panów świadczących usługi seksualne to 150 złotych. Średnia za noc to 1000 złotych. Dane zostały oszacowane na podstawie ogłoszeń internetowych.
  Powszechnie uważa się, że świadczenie usług seksualnych jest domeną kobiet. Analiza ogłoszeń prowadzi do takiego samego wniosku – ogłoszeń Pań jest dużo więcej, a ich wynagrodzenia zazwyczaj są wyższe.

  Może to być spowodowane prawem popytu i podaży - 14% mężczyzn i jedynie 0,5% kobiet deklaruje, że korzysta z płatnych usług seksualnych.


  Wśród anonsów znajdują się jednak ogłoszenia od mężczyzn.
  Serwis wynagrodzenia.pl przeanalizował ogłoszenia opublikowane na najpopularniejszych serwisach zamieszczających anonse towarzyskie.

  ILE ZARABIAJĄ MĘSKIE PROSTYTUTKI? ZOBACZ WYKRESY


  Kwoty w nich zamieszczone stanowią przybliżone wartości jakie są zarabiane przez autorów ogłoszeń. Odwrotnie niż w przypadku kobiet, dużo rzadziej spotykane są sytuacje, w których znaczna część dochodu trafia do pośrednika. Należy jednak pamiętać, że miesięczne realne zyski powinny być pomniejszone o wszystkie koszty niezbędne do wykonywania tego typu usług.

  Zobacz galerię

  Będą to przede wszystkim koszty niezbędne dla zachowania atrakcyjnego wyglądu oraz zdrowia, ale również środki antykoncepcyjne, wynajem lokalu, specjalna odzież erotyczna czy gadżety.

  Podobnie jak w każdej innej profesji, również w przypadku płatnych usług seksualnych najwięcej zarabia się w Warszawie. Różnica ta jest widoczna zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet świadczących tego rodzaju usługi.

  Analizując ogłoszenia mężczyzn nie można znaleźć korelacji pomiędzy wzrostem, wagą czy wiekiem, a wynagrodzeniami w tej profesji. Mężczyźni o cechach powszechnie uważanych za atrakcyjne żądają wyższego wynagrodzenia za swoje usługi.

  Autorzy raportu zaznaczają, że mężczyźni niekiedy różnicują stawki w zależności od atrakcyjności i wieku klientki.  Channing Tatum był striptizerem (Cover Video/x-news)

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo