Odry Opole przymiarka do 1 ligi [sparingi]

    Odry Opole przymiarka do 1 ligi [sparingi]

    Zdjęcie autora materiału
    Marcin Sabat

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Tej zimy piłkarze Odry Opole kontrolnie grali m.in. z Zagłębiem Sosnowiec.

    Tej zimy piłkarze Odry Opole kontrolnie grali m.in. z Zagłębiem Sosnowiec. ©Arkadiusz Gola

    W sobotę w Kluczborku nasz 2-ligowiec w meczu kontrolnym sprawdzi formę tamtejszego MKS-u, dla którego to próba generalna
    Tej zimy piłkarze Odry Opole kontrolnie grali m.in. z Zagłębiem Sosnowiec.

    Tej zimy piłkarze Odry Opole kontrolnie grali m.in. z Zagłębiem Sosnowiec. ©Arkadiusz Gola

    Ekipa z Kluczborka jako pierwsza z naszych wraca do walki o punkty. 25 lutego zagra bowiem zaległy mecz 1 ligi w Legnicy z Miedzią. Od dziś grają też inne zespoły z 3 i 4 ligi.

    Program sparingów

    Kup - Pomologia Prószków (Prószków, 17.02, godz. 17.00);
    Po-Ra-Wie Większyce - Mechnice (Opole ul. Północna, 17.02, godz. 18.00);
    Polonia Nysa - Walce (Głuchołazy, 17.02, godz. 18.00);
    OKS Olesno - Hetman Byczyna (Kluczbork, 17.02, godz. 18.30);
    Skalnik Gracze - zespół złożony z Brazylijczyków (Dzierżoniów, 17.02, godz. 19.00);
    Swornica Czarnowąsy Opole - Victoria Chróścice (Opole ul. Północna, 17.02, godz. 20.00);
    Małapanew Ozimek - Śląsk Łubniany (Opole ul. Północna, 18.02, godz. 10.00);
    MKS Kluczbork - Odra Opole (Kluczbork, 18.02, godz. 12.00);
    MKS Gogolin - Piast Strzelce Opolskie (Prószków, 18.02, godz. 13.00);
    Pogoń Prudnik - Racławia Rcławice Śląskie (Głogówek, 18.02, godz. 14.00);
    TOR Dobrzeń Wielki - GKS Starościn (Kluczbork, 18.02, godz. 14.00);
    KS Krapkowice - Unia Kolonowskie (Opole ul. Północna, 18.02, godz. 14.00);
    Stal Brzeg - Ślęza Wrocław (Wrocław, 18.02, godz. 14.00);
    Agroplon Głuszyna - Foto Higiena Gać (Oleśnica, 18.02, godz. 14.00);
    Polonia Głubczyce - Sokół Marcinkowice (Siechnice, 18.02, godz. 16.00);
    Ruch Zdzieszowice - Starowice (Opole ul. Północna, 18.02, godz. 16.00);
    Start Namysłów - WKS Wieluń (Wieluń, 18.02, godz. 16.00);
    Piotrówka - Orzeł Mokre Mikołów (Ruda Śląska, 18.02, godz. 16.00).
    Nie grają: KS Krasiejów, Chemik Kędzierzyn-Koźle.

    Komentarze (3)

    Wszystkie komentarze (3) forum.nto.pl

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Warto zobaczyć

    Wideo