Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Opole Artykuł

Wpadł diler narkotykowy i jego klient

Dodano: 24 maja 2012, 14:15 Autor:

Zarzuty posiadania oraz rozprowadzania narkotyków usłyszeli 40 i 25-letni mieszkańcy powiatu opolskiego. Zostali oni zatrzymani przez funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Grozi im nawet do 10 lat więzienia.
Policjanci znaleźli u 40-latka marihuanę i kokainę oraz precyzyjną wagę elektroniczną, a także prawie 5000 zł w gotówce.

Policjanci znaleźli u 40-latka marihuanę i kokainę oraz precyzyjną wagę elektroniczną, a także prawie 5000 zł w gotówce. (fot. KWP Opole)

W miniony wtorek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali do kontroli osobowe BMW kierowane przez 25-letniego mieszkańca powiatu opolskiego. Zachowanie mężczyzny podczas kontroli skłoniło policjantów do dokładnego sprawdzenia samochodu oraz kierowcy. Podczas tych czynności policjanci ujawnili gram marihuany. W związku z tym zdarzeniem mężczyzna został zatrzymany.

Jak się okazało, zatrzymany kupił marihuanę od 40-letniego mieszkańca Opola. Tego samego dnia sprzedający został zatrzymany. Policjanci zabezpieczyli też marihuanę i kokainę oraz precyzyjną wagę elektroniczną, a także prawie 5000 zł w gotówce.

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu 40-latkowi zarzutów udzielanie narkotyków innym osobom oraz ich posiadanie.

25-latek po usłyszeniu zarzutu posiadania narkotyków został zwolniony. Będzie odpowiadał z wolnej stopy. Dziś prowadzący sprawę wystąpili z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie podejrzanego 40-latka. Decyzję w tej sprawie podejmie sąd.

Czytaj więcej o:
  • diler
  • narkotyki
  • opole
  • policja
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Zarzut napaści na lokal Kurdów i kolejne zatrzymanie

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy kluby muzyczne powinny powstawać w bliskim sąsiedztwie budynków mieszkalnych?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1057.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 77 44 32 500

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nto jest częścią grupy Media Regionalne
Pro Media sp. z o.o. w Opolu zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nto.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Pro Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Pro-Media Sp. z o.o. w Opolu. 2001-2015.