Sport
Jesteś tu: Strona główna Sport Siatkówka Artykuł

Siatkówka. Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle grał we Lwowie

Dodano: 26 lutego 2014, 8:34 Autor:

We Lwowie rozegrano międzynarodowy turniej weteranów. Mimo bardzo napiętej atmosfery na Ukrainie z zaproszenia klubu Omega Lwów skorzystali reprezentanci zespołu Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle.

- Omega już od trzynastu lat cyklicznie organizuje turniej w tym terminie. My wybraliśmy się tam po raz trzeci, ale nikt nie przypuszczał, że odbędzie się on w takich okolicznościach - relacjonuje Krzysztof Malczewski z kędzierzyńskiego zespołu. - Wyjazd do Lwowa zgłosiliśmy w MSZ, a naszą placówką był Konsulat Generalny we Lwowie.

Z dużą niepewnością zmierzaliśmy w stronę granicy, by po chwili spostrzec, że w tamtą stronę jedzie tylko jedno auto... nasze. Po przybyciu na opustoszałą granicę wjechaliśmy na Ukrainę. Ze względu na sytuację oraz blokady na granicach wiele drużyn zagranicznych nie dojechało.

W sumie w turnieju uczestniczyło pięć drużyn żeńskich i osiem męskich. Zazwyczaj gra w nim blisko 30 ekip. Zespół Kaman Volley grał ze zmiennym szczęściem i ostatecznie zakończył rywalizację na 3. miejscu.

- Jednak w tym roku aspekt sportowy zszedł na dalszy plan - komentuje Krzysztof Malczewski. - Ważniejsze było nasze uczestnictwo i bycie z przyjaciółmi z Ukrainy przez te kilka dni. Za zakończenie turnieju otrzymaliśmy serdeczne podziękowania za odwagę, solidarność i przyjaźń.

Kaman Volley grał w składzie (na zdjęciu): Krzysztof Harupa, Adam Wiencek, Krzysztof Malczewski, Marek Kwieciński, Marek Kucharski, Tolek Sinnicki.

Czytaj więcej o:
  • Kaman Volley Kędzierzyn-Koźle
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  • forum.nto.pl
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy odmieniona ZAKSA ma szanse na złoty medal?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 140.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 77 44 32 500

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy społecznościowe

nto jest częścią grupy Polska Press
Pro Media sp. z o.o. w Opolu zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.nto.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Pro Media i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Pro-Media Sp. z o.o. w Opolu. 2001-2015.