III liga piłkarska: Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Piast Strzelce Opolskie 3-2

Obrońca strzeleckiej drużyny Piotr Michoń.
Obrońca strzeleckiej drużyny Piotr Michoń. Oliwer Kubus
Goście trzy razy się "zdrzemnęli" i nie zdobyli choćby punktu.

Początek meczu w wykonaniu ekipy z Bielska-Białej był zabójczy. W 4. min prowadziła ona już 2-0. Piast był na łopatkach, ale się nie poddał i do końca walczył.

Na 2-1 trafił w 26. min Patryk Wawrzyniak po dośrodkowaniu Bartłomieja Rewuckiego z rzutu wolnego i od tego momentu nasz zespół osiągnął przewagę. Dobrą okazję do wyrównania miał Daniel Wolny, ale jej nie wykorzystał. Goście też dwa razy reklamowali zaranie ręka w polu karnym rywali, ale arbiter nie podyktował jedenastki. Gdy wydawało się, że w pierwszej odsłonie już nic złego nie może się stać piłkarzom Piasta, tuż przed przerwą stracili w prosty sposób trzecią bramkę.

Zaraz po przerwie kontaktowego gola zdobył Paweł Słonecki, dobijając piłkę po mocnym strzale Dawida Wolnego z rzutu wolnego (bramkarz gospodarzy Sebastian Madejski odbił ją przed siebie). Wyrównać się jednak nie udało.
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Piast Strzelce Opolskie 3-2 (3-1)
1-0 Żegleń - 3., 2-0 Lebedyński - 4., 2-1 Wawrzyniak - 26., 3-1 Stąporski - 45., 3-2 Słonecki - 47.
Piast: Feć - Słonecki, Dyczek, Michoń, Fesser - Kurzeja (75. Weiss), Rewucki, Wawrzyniak, Wdowik (61. Job) - Daniel Wolny (61. Korchut), Dawid Wolny. Trener Dariusz Kaniuka.
Sędziował Sebastian Grzebski (Nysa). Żółte kartki: Fesser, Michoń. Widzów 40.