Kolejne tytuły dla motocyklistów terenowych

Andrzej Gruntowski z Hawi Racing Team Opole.
Andrzej Gruntowski z Hawi Racing Team Opole. Archiwum
W Biskupicach koło Częstochowy odbyła się czwarta - finałowa runda "Pucharu Trzech Klubów" w cross country.

Choć nie punktowali w niej motocykliści opolskiego Hawi Racing Team, to w klasyfikacji końcowej dzięki wcześniej zgromadzonym punktom zajęli miejsca na najniższym podium. Damian Rykowski w klasie senior 1, zaś Andrzej Gruntowski w klasie senior 2.

Zabrakło także większości motocyklistów Pandy Racing Team Strzelce Opolskie. Dlatego wśród kobiet 4. lokata na koniec przypadła Patrycji Komko, a piąta Karolinie Juzwenko.

W Biskupicach w klasie quadów startował Szymon Jamrozik (AMK Grodków), a trasę ukończył na 15. pozycji. W "generalce" się nie liczył, a na 15. miejscu był w niej Denis Jasiński (Automobilklub Opolski). Dobrze w klasie senior 2 pojechał Bartłomiej Jończyk (Panda), zajmując 3. miejsce, a 13. był Krzysztof Gomoła (Panda). Jończyk cykl ukończył tuż za podium, a siódmy był w nim Michał Bednarz (Panda).