Okręg numer 1
Komitet Wyborczy PSL - 364 głosy
1 SOBOŃ Elżbieta Justyna - 164
2 GOŹDZIK Kamil Zbigniew - 31
3 PIEROŃ Agnieszka Halina - 52
4 WALUŚ Michał Stanisław - 45
5 KAŁAMARZ Maria - 36
6 DRUCH Bogdan Czesław - 36
KW Prawo i Sprawiedliwość - 1081 głosów
1 KAWA Marek - 569
2 ŻARCZYŃSKA Halina - 76
3 BEŁTOWSKI Robert Piotr - 23
4 WATRAS Lesław Jan - 294
5 BRATEK Seweryna Barbara - 11
6 SOBIEŃ Benigna Anna - 9
7 ZAJĄC Wiktor - 20
8 BOREK Irena Janina - 12
9 LEDWOŃ Maria - 9
10 KOZAKIEWICZ Violetta - 58
KW Platforma Obywatelska RP - 1985 głosów
1 KUBALAŃCA Zbigniew Eugeniusz - 756
2 WESOŁOWSKI Adrian - 246
3 DZWONKOWSKA Irena Iwona - 312
4 ŁUCZKIEWICZ Lilianna Irena - 197
5 MILIĆEVIĆ Dragan - 108
6 DUDKA Justyna Alicja - 53
7 MARTUŚ Kamila Magdalena - 54
8 KMIECIK Artur Roman - 33
9 KUCZEK Grzegorz Paweł - 35
10 KĄCIAK Maciej Paweł - 191
KKW SLD Lewica Razem - 859
1 BILIK Lucjusz Wiktor - 389
2 TARABASZ Michał - 163
3 GOLUCH Zbigniew Antoni - 37
4 GOCKA Jolanta Mariola - 88
5 DODZIAN Jerzy Czesław - 44
6 PONSA Ewa Edyta - 14
7 JANKA-SKŁADZIEŃ Grażyna Helena - 45
8 JAŚKOWIEC Katarzyna Maria - 19
9 TULEJ Dawid Jan - 17
10 KRACZKOWSKI Marcin Paweł - 43
KWW Arkadiusza Wiśniewskiego - 1017 głosów
1 ROL Marcin Adam - 236
2 KOLANKO Grażyna Jadwiga - 186
3 ROMANIUK Maria - 67
4 PYTLIK Krzysztof Marek - 94
5 DEMKOWICZ Monika Patrycja - 42
6 KRZACZKOWSKI Eugeniusz - 55
7 CZARNECKA Aniela Franciszka - 55
8 KRUKOWSKI Grzegorz Piotr - 87
9 SPORIN Agnieszka Liliana - 53
10 DZIDO Joanna - 142
KWW Nowa Lewica Opolska - 99
1 PISKORSKI Jarosław Stanisław - 37
2 GONTAREK Daria - 10
3 RULEWSKI Paweł Marcin - 3
4 ŁUKASZUK Joanna - 9
5 STACHURA Małgorzata Violetta - 29
6 FILIPOWSKI Mateusz Filip - 11
KW Razem dla Opola - 1311
1 OCIEPA Marcin Michał - 698
2 DREWNIAK Alojzy Władysław - 219
3 RASZEWSKA Elżbieta - 56
4 SKRZYŃSKA Barbara Jadwiga - 30
5 ZAMELSKI Piotr Stanisław - 18
6 KOWALCZYK Danuta Maria - 23
7 WAJS Piotr Kamil - 138
8 CHWIRUT Ewa Magdalena - 13
9 BARTKOWIAK Czesław - 6
10 SZYDEŁKO Jan -130
KWW Mniejszość Niemiecka - 340 głosów
1 CEBULA Ginter Jan - 140
2 EBISCH Krystian Waldemar - 68
3 OKOS Adelajda Stefania - 29
4 RAUDZIS Urszula Gertruda - 15
5 WROBEL Adrian Józef - 14
6 CUDA Anna Maria - 40
7 PAMUŁA Barbara Julia - 8
8 KONDZIELA Patryk Karol - 2
9 GAMBIEC Marek Waldemar - 13
10 CIERNIAK Grzegorz Ryszard - 11
Okręg numer 2
Komitet Wyborczy PSL - 410 głosów
1 SZERNER Łukasz Ryszard - 154
2 PODEMSKA Justyna Ewa - 87
3 POLITOWICZ-KURYŁO Irena - 34
4 GAWRYLAK Wiktor - 70
5 DOBOSZ Grzegorz - 65
KW Prawo i Sprawiedliwość - 999 głosów
1 KRUK Sławomir - 505
2 WOJNAR Genowefa - 144
3 BERNAŚ-OZGA Stefania - 32
4 CHARCZUK Zenon Michał - 82
5 RZĄSA Janusz Michał - 41
6 GALLA Kazimierz - 41
7 ŁATWIS Krystyna - 9
8 WITON Maria - 41
9 CHAJDUK Alicja - 47
10 BUCKA Gabriela Danuta - 57
KW Platforma Obywatelska RP
1 OGŁAZA Szymon Przemysław - 471
2 KAWAŁKO Marzena Teresa - 1112
3 ŻEBROWSKA Bronisława Katarzyna - 204
4 CZAPSKI Adam Jerzy - 117
5 SIKORA Katarzyna - 15
6 WALUŚ Wojciech Mariusz - 31
7 SKOŁD Monika Agnieszka - 23
8 LUBOJAŃSKI Dariusz Sebastian - 30
9 PRASOL Paulina Małgorzata - 32
10 POSPIESZYŃSKI Przemysław Andrzej - 332
KWW Arkadiusza Wiśniewskiego - 1785
1 WILKOS Małgorzata Joanna - 514
2 ŚMIERCIAK Łukasz Grzegorz - 205
3 BIAŁEK Maria Teresa - 233
4 LATAWIEC Marek Tomasz - 175
5 PAKOSZ Julian Franciszek - 90
6 WIELICHOWSKI Łukasz Robert - 250
7 MAGIEROWSKA-SIRUK Lucyna Joanna - 100
8 FIGIEL-MIZINIAK Irena Teresa - 25
9 HABRAJSKI Marian Józef - 73
10 HARYNEK Dawid Michał - 119
KWW Nowa Lewica Opolska - 324
1 ZAJKOWSKA Jadwiga Bogusława - 102
2 HOŁOTA Henryk - 23
3 KRUK Agnieszka - 50
4 GAWRON Tadeusz - 45
5 PILC Jarosław Stanisław - 103
KW Razem dla Opola - 1192 głosy
1 KOC-OGONOWSKA Barbara Jadwiga - 533
2 AUGUSTYNEK Jolanta - 141
3 RUDZKI Mirosław Jakub - 161
4 ZAWADZKA Katarzyna Anna - 41
5 STADNIK Daniel Michał - 33
6 BIAŁEK-KRAUS Beata Katarzyna - 32
7 OLSZEWSKI Kamil - 94
8 SZYMAŃSKI Marcin Oktawiusz - 21
9 ZAPRZAŁA-PUKAS Halina Teresa - 9
10 MATEJKA Edyta Maria - 130
KWW Mniejszość Niemiecka - 423 głosy
1 KUBICA Beata Władysława - 157
2 TRUSZ Krzysztof Zdzisław - 117
3 MITTMANN Krzysztof Andrzej - 93
4 HUDALA Katarzyna Agnieszka - 9
5 RESPONDEK Anna Maria - 17
6 DĄBROWA Tomasz Henryk - 5
7 KOZIOŁ Katarzyna Maria - 9
8 PAROBIJ Kamil Łukasz - 7
9 PANSA Paweł Władysław - 4
10 LOCH Barbara Maria - 5
Okręg nr 3
Komitet Wyborczy PSL - 328 głosów
1 DOMAGAŁA Dariusz Kamil - 118
2 FIRLUS Zofia Aniela - 34
3 DUDA Rafał Marek - 80
4 MIKIANIEC Leonid Franciszek - 45
5 PALAK Beata Anna - 51
KW Prawo i Sprawiedliwość - 663
1 KALICKA Magdalena - 344
2 DRAPAŁA Mieczysław - 61
3 KUBÓW Tadeusz - 51
4 KŁAK Tadeusz - 50
5 KOWALCZYKOWSKA Ksenia Barbara - 16
6 KUBICKA Ewa Maria - 35
7 WILK Andrzej Stanisław - 23
8 WILK Teresa - 15
9 CZECH Teresa - 29
10 CZAPLIŃSKI Marek Paweł - 39
KW Platforma Obywatelska RP - 1431 głosów
1 CIASNOCHA Roman Joachim - 501
2 ŁĘGOWIK Anna Barbara - 532
3 JANIK-JANKOWSKA Małgorzata - 85
4 ŚLUSARCZYK Kinga Aleksandra - 74
5 PABISIAK Tadeusz - 109
6 TOMANIK Mirosława Anna - 29
7 KRAWCZYK Kamil Robert - 21
8 KALSKA Małgorzata Dagmara - 40
9 ZABŁOTNI Łukasz Marcin - 12
10 ŚMIECH Błażej Krzysztof - 28
KWW Arkadiusza Wiśniewskiego - 1720 głosów
1 WRÓBEL Tomasz Piotr - 432
2 MATUSZEK Waldemar Józef - 210
3 PIECHOTA Karina Dorota - 224
4 SKORUPA Mirosław Krzysztof - 121
5 KUREK Wiesław - 153
6 PTASZEK Stefan - 76
7 SOKOŁOWSKA Danuta - 132
8 GWOŹDZIOWSKA Małgorzata Maria - 17
9 BOGUCKA-OGNISTY Grażyna Anna - 46
10 SOWADA Łukasz Józef - 309
KWW Nowa Lewica Opolska - 212 głosów
1 ANDRUSYSZYN Tomasz Grzegorz - 94
2 KRUSZCZAK Marzena Agnieszka - 43
3 SZYCHOWSKA Elżbieta - 42
4 KORDAS Adrian Andrzej - 13
5 CHODOROWSKI Aleksander Janusz - 20
KW Razem dla Opola - 1196 głosów
1 SAK Eugenia - 281
2 SOPPA Justyna Helena - 500
3 BĄK Henryk Wincenty - 181
4 GRABISZ Klaudiusz Sebastian - 29
5 ŻURAKOWSKI Krzysztof Kamil - 24
6 KOŹLIK Andrzej - 19
7 MAZUR Lucyna - 62
8 TOKARSKA Ewa Wiktoria - 47
9 PATER Kamil Patryk - 59
KWW Mniejszość Niemiecka - 850
1 GAMBIEC Marcin Roch - 535
2 ROSTROPOWICZ-HONKA Anna Maria - 78
3 MAŁY Andrzej Paweł - 83
4 NIESTRÓJ Bernard Józef - 75
5 LAXY Bernadeta Dorota - 29
6 KOPREK Józef Jerzy - 2
7 IGNAC Dorota Teresa - 14
8 WAWRÓW Anita Beata - 8
9 KUPCZOK Ryszard Konrad - 10
10 KULIG Roland Jan - 16
Okręg nr 4
Komitet Wyborczy PSL - 390 głosów
1 POLEWIAK Maria Irena - 133
2 KOPEĆ Ewelina Marta - 58
3 KALEND Wiesław Franciszek - 9
4 DOBROWOLSKI Paweł Rafał - 37
5 KRYNIEWSKI Wiesław Cezary - 25
6 ZAJĄC Agnieszka Katarzyna - 62
7 MARCZAK Maciej Jan - 42
KW Prawo i Sprawiedliwość - 988 głosów
1 BATKO Sławomir Robert - 422
2 KACZKOWSKI Stanisław Robert - 82
3 MAJCHRZAK Magdalena - 60
4 TOCZEK Andrzej Tadeusz - 274
5 STACHOWIAK Anna - 36
6 WILK Maria - 53
7 SIEGIEŃCZUK Ryszard - 10
8 WODECKI Mieczysław Jan - 23
9 TOMCZUK Urszula Iwona - 28
KW Platforma Obywatelska RP - 1753 głosy
1 BIEŃ Elżbieta Maria - 1015
2 KALISZAN Tomasz Michał - 296
3 MAZIARSKI Wiesław Marian - 109
4 PAJĄCZKOWSKI Janusz Henryk - 17
5 PIERZCHAŁA Ryszard Józef - 51
6 TATYS Agnieszka Aleksandra - 34
7 PIEKARZ Jan - 47
8 POROBIN Marta Anna - 28
9 WOLSKA Grażyna - 91
10 KĄCIAK Michał Grzegorz - 65
KWW Arkadiusza Wiśniewskiego - 1577 głosów
1 ZEMBACZYŃSKI Witold Maciej - 536
2 KASPRZYK Jacek Marian - 493
3 PAROŃ Adrianna Magdalena - 119
4 STEINER Jan Jerzy - 98
5 POPIELARCZYK Teresa - 38
6 PASIERBIŃSKA Alicja Leokadia - 93
7 FABIAŃCZYK Aleksandra Katarzyna - 54
8 KRAMARZ Janusz Zdzisław - 41
9 LEWANDOWSKI Jacek - 79
10 CWYKIEL Adam Tadeusz - 28
KWW Nowa Lewica Opolska - 337 głosów
1 LAITL Bogusław Tadeusz - 95
2 SZCZUBIAŁ Jerzy Henryk - 34
3 MAŁECKA Agata Celestyna - 50
4 ZAGROBELNY Jerzy Jan - 44
5 REWUCKA Grażyna Ewa - 19
6 PARUZEL Agnieszka Justyna - 24
7 KOWALCZYK Andrzej - 61
KW Razem dla Opola - 1036 głosów
1 DRYNDA Krzysztof Andrzej - 352
2 LOTKO Marcjanna Barbara - 281
3 CHOLEWA Marek Witold - 66
4 SYREK-MACIERZYŃSKA Estera Maria - 15
5 CZECH Stanisław Tomasz - 34
6 CIESZYŃSKA Krystyna Maria - 33
7 CZOK Walter Jan - 77
8 MAKOWSKA Lucyna Joanna - 27
9 DUDA Marcin Szymon - 44
10 SEDLACZEK Marzena - 107
KWW Mniejszość Niemiecka - 406
1 CIERNIAK Sandra Elżbieta - 133
2 PIECHOTA Antoni Roch - 150
3 RUCKA-RINK Ewa Maria - 28
4 SCHICHTA Paul - 14
5 LANGOSZ Zygmunt Jan - 18
6 BARTUSZ Monika Jadwiga - 19
7 WALECKO Teresa Maria - 17
8 KUCHNIA Jerzy Józef - 1
9 WIERZGALLA Jan - 2
10 PRYSZCZ Józef - 14
Okręg nr 5
Komitet Wyborczy PSL - 445 głosów
1 STERNIUK Jadwiga Julianna - 283
2 BABIAK Zygmunt Marian - 56
3 KISIEL Krzysztof Dariusz - 25
4 WILKOWSKA Aleksandra - 40
5 RÓG-KOPCZYŃSKA Agata Katarzyna - 41
KW Prawo i Sprawiedliwość - 937 głosów
1 ZAKRZEWSKA-KUBÓW Agnieszka - 499
2 BEDNARZ Arkadiusz Łukasz - 93
3 POLAŃSKI Mateusz Zdzisław - 48
4 JANKA Paweł Ryszard - 50
5 KOŁODZIEJCZYK Monika Anna - 23
6 KURYŁO Władysław - 45
7 BIAŁOWĄS Janina - 34
8 WOJNAROWICZ Aleksander Lesław - 42
9 KAWA Danuta Lidia - 75
10 CHODAŃ Jolanta Elżbieta - 28
KW Platforma Obywatelska RP - 1993 głosy
1 KAWAŁKO Krzysztof Janusz - 666
2 KAWECKA Jolanta - 539
3 SMAGAŁA Dariusz Janusz - 168
4 PRZYGODA Marek - 173
5 KWIATKOWSKI Janusz Bronisław - 99
6 SZABAT Justyna Katarzyna - 34
7 MAJEWSKI Michał Jerzy - 15
8 GODOŚ Agata Katarzyna - 51
9 KEMPF Helena - 13
10 ORPEL Bartłomiej - 235
KKW SLD Lewica Razem - 981
1 MIELEC Piotr - 531
2 KOĆWIN Sebastian Ireneusz - 44
3 DROSIK Kazimierz Wojciech - 98
4 KOBYLAŃSKA Anna - 64
5 FEĆ Marcin Łukasz - 57
6 GRYGIEL Zdzisław Witold - 21
7 RADZIK-JOHAN Karolina Irena - 36
8 IDZIKOWSKI Romuald Władysław - 54
9 ZAJĄCZKOWSKA Violeta Maria - 29
10 SMOŁA Jolanta Elżbieta - 47
KW Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke - 177 głosów
1 RYBCZYŃSKI Mariusz Grzegorz - 112
2 BIEGALSKA Beata Ewa - 17
3 RUDZKA Anna - 9
4 TALAGA Maria - 18
5 ROMANOWICZ Bartosz Dawid - 21
KWW Arkadiusza Wiśniewskiego - 1321 głosów
1 WIŚNIEWSKI Arkadiusz - 646
2 PAROŃ Sebastian Czesław - 107
3 DZIEDZIŃSKI Stanisław Józef - 68
4 SPIEREWKA Dorota Janina - 130
5 CHWIST Dariusz Stanisław - 137
6 KWAŚNICKA Magdalena Barbara - 66
7 HABOWSKI Piotr - 50
8 SŁAWEK Aleksandra Renata - 10
9 GIL Anna Larysa - 27
10 WIELOCH Marcin Daniel - 80
KWW Nowa Lewica Opolska - 53
1 TRZOS Jan - 13
2 ZAJKOWSKI Krzysztof - 11
3 HILL Gabriela Alina - 10
4 KORDAS Krzysztof Marcin - 11
5 BARCZYK Natalia Angela - 8
KW Razem dla Opola - 690 głosów
1 KOSKA Anna Maria - 108
2 BUKOWSKI Przemysław Tadeusz - 18
3 CIECIÓRA Krzysztof Jan - 62
4 FEUSETTE Jan - 88
5 OLSZEWSKA Bożena Teresa - 60
6 CZERWIŃSKA Małgorzata - 72
7 SIEMEK Tomasz Paweł - 42
8 HOŁODNIK Elżbieta Maria - 54
9 FILA Adam Józef - 14
10 SABAT Marek Grzegorz - 172
KWW Mniejszość Niemiecka - 83 głosy
1 MAZUR Wiesław Zdzisław - 30
2 CHODACZEK Tadeusz Bolesław - 9
3 MENDYK Łukasz Adam - 7
4 GEBAUER Małgorzata Katarzyna - 12
5 SMANDZIK Weronika Maria - 3
6 KOPIK Anna Teresa - 4
7 KIELJAN Sławomir Mieczysław - 2
8 KORNAŚ Sylwia Anna - 3
9 SZAFORZ Marek Krzysztof - 7
10 GAMBIEC Adela - 6
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?