Saltex 4 liga: Victoria Chróścice - Po-Ra-Wie Większyce 2-3

O piłkę walczą Daniel Siodlaczek (w czerwonej koszulce) i Andrzej Borosz
O piłkę walczą Daniel Siodlaczek (w czerwonej koszulce) i Andrzej Borosz Sławomir Jakubowski
Spotkanie trzymało w napięciu do końcowego gwizdka arbitra, a goście końcowy sukces zawdzięczają lepszej grze w drugiej części spotkania
Spotkanie miało emocjonujący przebieg, a jego losy ważyły się do ostatnich sekund

IV liga Victoria Chróścice - Po-Ra-Wie Większyce 2-3

Pierwsza część spotkania toczyła się pod dyktando miejscowych, który już w szóstej minucie objęli prowadzenie po strzale Damiana Poloka. Utrzymali je do przerwy, choć mieli doskonałą okazję, aby prowadzić wyżej.
- Większej "setki" jak miał Dominik Dora, to chyba nie da się mieć - utrzymywał kierownik ekipy z Chróścic Marcin Wiliński. - Trafił w poprzeczkę będąc trzydzieści centymetrów przed bramką. Victoria miała więcej z gry i powinna prowadzić 3-1. To by odpowiadało przebiegowi wydarzeń na boisku.

W drugiej części przyjezdni w odstępie pięciu minut trafili dwa razy i wyszli na prowadzenie. W roli egzekutorów wystąpili dwaj doświadczeni zawodnicy: Adam Makowski i Grzegorz Chojnowski. - W drugiej połowie przespaliśmy pierwsze 20-25 minut - podkreślał Wiliński. - Nasi zawodnicy skończyli grać w sześćdziesiątej minucie.
Miejscowi zerwali się do szturmu w ostatnich minutach i omal nie doprowadzili do wyrównania. Po uderzeniu głową Błażeja Twardowskiego piłkę z bramki wybijał jeden obrońców gości. Na nic zdały się protesty niemal całej drużyny Victorii, której zawodnicy byli przekonani, że padł gol. Arbiter spotkania bramki nie uznał i gospodarze musieli przełknąć gorycz kolejnej porażki. - Piłka na pewno całym obwodem przekroczyła linię bramkową - nie miał wątpliwości kapitan Victorii Marcin Rogowski. - Po wybiciu przez obrońcę trafiła w poprzeczkę od wewnętrznej strony bramki.
Victoria Chróścice - Po-Ra-Wie Większyce 2-3 (1-1)

1-0 Damian Polok - 6., 1-1 Jakubczak - 36., 2-1 Dora - 41., 2-2 Makowski - 60., 2-3 Chojnowski - 65.

Victoria: Walkowicz - Damian Polok, Węgrzyn, Jacek, Staszewski (84. Glinda) - Tuński, Zięba, Dastin Polok (75. Twardowski), Kołodziej (65. Borosz) - Dora, Rogowski. Trener Bogdan Kowalczyk

Po-Ra-Wie: Kopiczko - Gorzkowski (56. K. Stachura), Rypa, Kierdal, Atroszko - Siodlaczek (82. Jośko), Jakubczak, Makowski (61. Tracz), Chojnowski, Łebkowski - Murlowski (89. Stefanides). Trener Robert Latosik

Sędziował: Piotr Kapica (Strzelce Op.)
Żółte kartki: Jacek, Staszewski, Zięba - Tracz, Kierdal.