Pokaż, jak mieszkasz

  Fot. Witold Chojnacki

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Pokaż, jak mieszkasz

  ©Fot. Witold Chojnacki

  Przypominamy o trwającej w dodatku "Dom" foto-zabawie. Mogą wziąć w niej udział ci, których mieszkania są inne niż wszystkie.
  Pokaż, jak mieszkasz

  ©Fot. Witold Chojnacki

  Weź udział w konkursie

  Weź udział w konkursie


  Masz ciekawie urządzony pokój, wpadłeś na nietypowy pomysł na aranżacje wnętrza? Pokaż nam to. Wystarczy przesłać zdjęcie razem z danymi nadawcy oraz numerem telefonu na adres "Nowa Trybuna Opolska", ul. Powstańców Śl. 9, Opole z dopiskiem "DOM". Najciekawsze z nich zostaną opublikowane, a ich autorów nagrodzimy.  Jeśli udało ci się zrobić nietypowy abażur, ciekawy mebel albo niepowtarzalną aranżację, to przyślij nam zdjęcie. Fotografie najciekawszych rozwiązań nagrodzimy oraz opublikujemy. Za przykład podaliśmy pomysł aranżacji łazienki Agnieszki Koskowskiej z Opola (na zdjęciu).
  Nasza czytelniczka w łazience ustawiła umywalkę z hartowanego szkła. Kupiła ją w jednym z opolskich marketów budowlanych. Jak twierdzi właścicielka mieszkania, nie była trudna w montażu. Ustawiła ją na starej szafce, którą wcześniej odnowiła. Pod przezroczystą umywalką pani Agnieszka rozsypała muszle. Całość świetnie wygląda i nie sposób przejść obok kompozycji obojętnie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama