Szkody już naprawione

  Wan

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Znane są wyniki kontroli Inspekcji Handlowej przeprowadzonej na stacji benzynowej KBK II przy ulicy Oleskiej w Opolu.
  26 kwietnia z naszą redakcją skontaktował siź zdenerwowany Przemysław Obrzut, właściciel volkswagena golfa, który odmówił mu posłuszeństwa po zatankowaniu benzyny na stacji KBK II. Zanieczyszczenia znajdujące siź w paliwie było widać wyraźnie w założonym kilka dni wcześniej filtrze paliwowym.

  O pechowym tankowaniu właściciel auta poinformował opolską Inspekcjź Handlową i już nastźpnego dnia jej pracownicy pobrali na stacji próbki paliwa. Niestety, tylko oleju napźdowego, gdyż benzyny nie było już w zbiorniku (pan Przemysław był ostatnim, który ją zatankował).
  - Kilka dni temu otrzymaliśmy z laboratorium wyniki, okazało siź, że olej spełniał wszystkie wymagane normy jakościowe - informuje Paweł Badura, naczelnik Wydziału Kontroli Handlu Artykułami Przemysłowymi i Usług opolskiej PIH.

  Jeszcze zanim ogłoszono wyniki kontroli, pan Przemysław otrzymał zadośćuczynienie od właściciela stacji.
  - Przyjmując, że mogło dojść do zassania z dna zbiornika jakichś zanieczyszczeń, zwróciliśmy oczywiście klientowi pieniądze za paliwo oraz zrekompensowaliśmy mu koszt czyszczenia instalacji i wymiany filtra taką kwotą, jaką sobie życzył - mówi Jan Kruszelnicki, współwłaściciel stacji.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama