Maluch na okładkę. Jutro o 12.00 ogłosimy zwycięzców...

  Maluch na okładkę. Jutro o 12.00 ogłosimy zwycięzców konkursu nto

  fot. Archiwum

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Głosujcie, póki czas! Maluchy, które wygrają w naszej zabawie, pojadą na wycieczkę do Paryża. Zwiedzą stolicę Francji oraz odwiedzą Eurodisneyland i Park Asterixa.
  Maluch na okładkę. Jutro o 12.00 ogłosimy zwycięzców konkursu nto

  ©fot. Archiwum

  Sześciodniowe wyjazdy ufundowało biuro podróży Itaka. Buzie zwycięzców, którzy wezmą udział w naszej sesji zdjęciowej, ozdobią okładkę nto 5 grudnia.

  Mamy i inne nagrody, które wręczymy dzieciom znajdującym się w czołówce konkursu. Ale to nie wszystko! Każdy maluch, niezależnie od miejsca, które zajmie, będzie miał szansę na wycieczkę do parku wodnego pod Berlinem.

  Dwa takie jednodniowe wyjazdy ufundowane przez biuro podróży Alf rozlosujemy wśród wszystkich uczestników zabawy.

  Głosowanie trwa do jutra, na Wasze SMS-y czekamy tylko do godz. 12.00. Na razie w kategorii do 3. roku życia prowadzą: Maciej Rudzki (4124 głosy), Igor Siejka (3481) i Oliwia Sobolewska (2124). W kategorii wiekowej 3-6 w czołówce są: Oliwia Naróg (1705 głosów), Dominika Pośpiech (1042) i Jakub Woroniec (918).

  Już dziś zapraszamy na wielką imprezę mikołajkową do Centrum Handlowego "Karolinka" w Opolu, która odbędzie się 6 grudnia. Tam wręczymy nagrody laureatom naszej zabawy.

  Mnóstwo atrakcji czeka wszystkie dzieci. W godz. 13.00-17.00 będzie można podziwiać występy zespołów tanecznych i małych piosenkarzy, zaplanowane są przedstawienia i konkursy z nagrodami.

  Zdjęcia wszystkich dzieci startujących w konkursie można obejrzeć na stronie www. nto.pl/maluch. Tam też są im przypisane numeru SMS-owe oraz instrukcja, jak głosować.

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo