Prenumeruj nto i zbieraj unikalne kubki!

  Prenumeruj nto i zbieraj unikalne kubki!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Nasze kubki z opolskimi zabytkami dostanie każdy, kto zdecyduje się na wykupienie miesięcznej prenumeraty nto w wersji "Prenumerata plus".
  Takich kubków będzie aż 12. Każdy inny. Warto zgromadzić całą kolekcję.

  Takich kubków będzie aż 12. Każdy inny. Warto zgromadzić całą kolekcję.

  Taki wariant kosztuje tylko 29 złotych. W cenie są wszystkie wydania naszej gazety z danego miesiąca i wyjątkowy, porcelanowy kubek.

  Można ich zebrać całą kolekcję, czyli aż dwanaście! Każdy ozdobiony będzie ryciną przedstawiającą znane zabytki Opolszczyzny. Będzie wśród nich kubek z bajkowym zamkiem w Mosznej, opolskim Małym Wawelem, czyli Zamkiem Piastów Śląskich w Brzegu, czy znaną wszystkim miłośnikom festiwalu opolskiego Wieżą Piastowką widoczną w TV podczas transmisji.

  Kto nie chce zbierać wyjątkowych kubków z naszej niezwykłej kolekcji może zaprenumerować nto w opcji podstawowej. W tym przypadku miesięczny koszt prenumeraty to 26 zł dla osób prywatnych oraz 34 zł dla firm i instytucji. Też warto, bo jeden numer gazety w prenumeracie może być tańszy nawet o 50 procent!

  Nto można prenumerować w kilku wariantach: na miesiąc, kwartał, pół roku lub rok. O szczegóły oferty warto zapytać listonosza. Nasi prenumeratorzy mogą też korzystać ze specjalnych zniżek na zakup dodawanych do nto książek i innych gadżetów. Jak widać - warto dołaczyć do grona naszych prenumeratorów!

  Jak zamówić prenumeratę?

  Liczby


  > 29 zł kosztuje miesięczna prenumerata w opcji “Prenumerata plus"
  > 12 unikalnych kubków z zabytkami Opolszczyzny będą dostawać prenumeratorzy, którzy zdecydują się na opcję “plus"
  > 26 zł - tyle z kolei trzeba zapłacić za miesieczną prenumeratę nto w ofercie podstawowej (bez kubków) do 50 proc. mniej może kosztować jeden numer nto w prenumeracie  Trzeba się zgłosić do najbliższego Urzędu Pocztowego lub swojego listonosza i zamówić ją. Można też skorzystać z opcji dla posiadaczy telefonów komórkowych. Każdy, kto chce zamówić nto w ten sposób powinien wysłać SMS o treści PRENUMERATA na numer 71015 (koszt 1 zł plus Vat).

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się
  Wszystkie komentarze (2) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo