Tak się bawiliśmy na mikołajkach z nto w opolskiej Karolince

  Tak się bawiliśmy na mikołajkach z nto w opolskiej Karolince

  fot. Witold Chojnacki

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Tak się bawiliśmy na mikołajkach z nto w opolskiej Karolince

  ©fot. Witold Chojnacki

  Kilkaset dzieci z różnych stron Opolszczyzny spędziło z nami niedzielne popołudnie w Centrum Handlowym Karolinka.
  Tak się bawiliśmy na mikołajkach z nto w opolskiej Karolince

  ©fot. Witold Chojnacki  Od godz. 13.00 do 17.30 "Nowa Trybuna Opolska" wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Opolu przygotowała cykl zabaw i konkursów. Można było podziwiać występy zespołów tanecznych działających w MDK, m.in grup Pech, Bum i Adena, posłuchać popisów małych wokalistów i obejrzeć przedstawienia. Największe tłumy gromadziły się oczywiście wokół Mikołaja. Dzieci dwoiły się i troiły, by odebrać swoje wymarzone prezenty.

  6,5-letnia Amelka Wróbel, która na co dzień tańczy w MDK-u, najbardziej zaskoczyła brodatego świętego, bo przygotowała dla niego specjalny układ taneczny do piosenki In-Grid.

  - Ćwiczyłam go dosyć długo, by wypaść dobrze i móc odebrać swoją paczkę, o którą poprosiłam Świętego Mikołaja w liście - tłumaczyła Amelka.

  Podczas mikołajkowej imprezy wręczyliśmy także nagrody laureatom naszego konkursu "Maluch na okładkę". Zwycięzcy - Maciej Rudzki z Ligoty Książęcej oraz Oliwka Naróg z Głubczyc - pojadą w nagrodę na sześciodniową wycieczkę do Paryża, zwiedzą m.in. Eurodisneyland i Park Asterixa. Wyjazdy ufundowało biuro podróży Itaka z Opola.

  Nagrodziliśmy w sumie dwadzieścia maluchów, które w obu kategoriach wiekowych zdobyły najwięcej głosów podczas trwania dwumiesięcznej zabawy.

  Oprócz tego wśród wszystkich dzieci startujących w konkursie rozlosowaliśmy dwa jednodniowe wyjazdy na rajską wyspę - tak się nazywa park wodny pod Berlinem. Szczęście uśmiechnęło się do Eliasa Weihsa z Kujaw oraz Rafała Malornego z Gwoździc. Nagrody ufundowało biuro podróży Alf z Opola.

  Zdjęcia laureatów konkursu "Maluch na okładkę" w jutrzejszym papierowym wydaniu "Nowej Trybuny Opolskiej"


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo