ASG Stanley Futsal Team Brzeg zakończył sezon niepowodzeniem

Dwa gole Patryka Dykusa nie wystarczyły brzeżanom do zdobycia choćby punktu.
Dwa gole Patryka Dykusa nie wystarczyły brzeżanom do zdobycia choćby punktu. Oliwer Skrzypnik
W meczu ostatniej, 22. kolejki 1 ligi futsalu (grupa południowa), ASG Stanley Futsal Team Brzeg przegrał z Heiro Rzeszów 2:3.

Występ ten był podsumowaniem niezbyt udanego sezonu, a już przede wszystkim rundy rewanżowej w wykonaniu Stanley'a. Podopieczni trenera Artura Adasika, którzy zakończyli rozgrywki na 9. pozycji, ulegli bowiem drużynie, która przed ostatnią serią gier zamykała ligową tabelę.

Do przerwy w tym meczu nie padł ani jeden gol. Kiedy jednak w 26. minucie zespół z Brzegu objął prowadzenie po bramce Patryka Dykusa, wydawało się, że już pewnie pójdzie po swoje. Nic bardziej mylnego. Trzy kolejne trafienia zanotowali bowiem rzeszowianie i na dwie minuty przed końcem to oni wygrywali 3:1. Kontaktowego gola zdołał jeszcze strzelić Dykus, ale to było już ostatnie słowo Stanley'a w sezonie 2023/2024.

ASG Stanley Futsal Team Brzeg – Heiro Rzeszów 2:3 (0:0)
Bramki: 1:0 Dykus – 26., 1:1 Chudyba – 29., 1:2 Rembisz – 30., 1:3 Rembisz – 38., 2:3 Dykus – 38.
Stanley: Krzyśka – J. Gancarczyk, Makowski, Matejko, Opatowski, Antos, Dykus, Kędra, Krawców, Ożóg, Rabanda.