ASPR straciła dwa punkty przewagi

Daniel Skowroński z ASPR.
Daniel Skowroński z ASPR. Sławomir Jakubowski
Zespół z Zawadzkiego przegrał w Radomiu spotkanie zespołów walczących o utrzymanie. Co gorsza wygrywali inni zagrożeni spadkiem.

AZS Politechnika Radom - ASPR Zawadzkie 28-23 (16-11)
AZS: Bury - Cupryś 3, Dąbrowski 1, Guzik, Kalita 3, Mroczek 9, Przykuta 7, Świeca 4, Sikorski 1, Dziosa.
ASPR: Wasilewicz - Morzyk 3, Kalisz 2, Tatz 2, Kryński 7, Płonka 1, Krzyżanowski 4, Albingier 2, Kaczka, Skowroński 1, Szmal, Piecuch 1.

W pierwszej połowie spotkania w Radomiu nasz zespół miał kłopoty ze sforsowaniem defensywy rywala, a jeżeli to się udało dobrze spisywał się między słupkami Bury. To pozwoliło AZS-owi objąć w 20. minucie prowadzenie 10-5, które za sprawą duetu Mroczek Przykuta powiększył po pięciu minutach drugiej odsłony do siedmiu trafień (19-12). Ekipa z Zawadzkiego nie potrafiła zniwelować dystansu nawet po kilku dobrych akcjach w defensywie i obronach bramkarzy, gdyż popełniała błędy, a w ataku pozycyjnym zawodziła tym razem skuteczność z drugiej linii.