Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu III grupy klasy B zmierzyły się dwie drużyny ze...

Mecz klasy B. LZS Lasowice Wielkie - LZS Wichrów 6:0 [zdjęcia]

W meczu III grupy klasy B zmierzyły się dwie drużyny ze środka tabeli. LZS Lasowice Wielkie wygrał pewnie z LZS-em Wichrów 6:0.

W pierwszej połowie gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale później drużyna z Wichrowa doszła go głosu i kilka razy zagroziła bramce strzeżonej przez golkipera Grzegorza Boka. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0.

W drugiej połowie rozwiązał się worek z golami. Gospodarze strzelili jeszcze pięć bramek i mecz skończył się wynikiem 6:0. Drużyna LZS Lasowice Wielkie kończyła mecz w dziesiątkę, kiedy jeden z zawodników dostał czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.

Ruszyły spektakularne pokazy w Poznaniu! Impreza zgromadziła tłumy. Zobacz zdjęcika!