Niesamowity gol w II lidze szczypiornistów

Oliwer Kubus
Maciej Nawrocki popisał się nie lada wyczynem.
Maciej Nawrocki popisał się nie lada wyczynem. Oliwer Kubus
Maciej Nawrocki zdobył go rzutem z połowy boiska i tym samym zapewnił OSiR-owi Komprachcice remis w Dzierżoniowie.

W meczu Żagwi Dzierżoniów z zespołem z Komprachcic w ostatniej sekundzie padł gol, jaki trudno sobie wyobrazić.

Na 2,5 sek. przed końcem gospodarze zdobyli bramkę na 31-30. Trener OSiR-u Komprachcice Mirosław Nawrocki wziął czas. Podczas niego jego syn - Maciej poinformował ojca i kolegów, że spróbuje zaraz po wznowieniu gry rzucić na bramkę gospodarzy z połowy boiska.

Jakie jest prawdopodobieństwo zdobycia gola rzutem z 20 metrów, gdy w bramce rywali stoi bramkarz? W zasadzie żadne. Zawodnik OSiR-u zrobił więc coś niemożliwego. Radość w obozie zespołu z Komprachcic była ogromna.

Żagiew Dzierżoniów - OSiR Komprachcice 31-31 (13-13)
OSiR: Barański, Sitarski, Jarosz - Marcyniuk 8, Skonieczka 3, Miś 7, Sękowski 1, Maciej Nawrocki 8, Adamczyk 2, T. Juros 2, A. Jendryca. Trener Mirosław Nawrocki.