Bramkarz OSiR-u Komprachcice Marek Sitarski.
Bramkarz OSiR-u Komprachcice Marek Sitarski. Sławomir Jakubowski
W zaległym meczu II ligi OSiR zremisował w Obornikach Wielkopolskich.

- Punkt zdobyty na trudnym terenie zawsze cieszy, ale w pełni zadowoleni być nie możemy - mówił szkoleniowiec OSiR-u Mirosław Nawrocki.

Mecz dwóch zespołów o zbliżonym potencjale (OSiR 5. miejsce w tabeli przed tym meczem miał 19 punktów, a siódma Sparta - 17) był wyrównany i żaden z zespołów nie mógł sobie wyrobić przewagi. Ostatnich 10 minut było bardzo dramatycznych i emocjonujących.

Mądrze grający OSiR na dwie minuty przed końcem spotkania prowadził 24-21, ale nie zdołał wygrać. Karę dwóch minut dostał dobrze spisujący się Marcel Ungier, a jego kolegom nie udało się utrzymać przewagi. Wyrównującą bramkę gospodarze rzucili na trzy sekundy przed ostatnią syreną.

Już w najbliższą sobotę w hali przy ul. Szkolnej w Komprachcicach odbędą się II-ligowe derby Opolszczyzny: OSiR - ASPR Zawadzkie

Sparta Oborniki Wielkopolskie - OSiR Komprachcice 24-24 (12-12)
OSiR: Sitarski, Oleksyn, Jarosz - Kościukiewicz, Cichoń 1, K. Juros 7, Skonieczka 2, Sękowski 3, D. Jendryca, Marcyniuk, Bus 4, T. Juros, Maciej Nawrocki 3, Ungier 4. Trener Mirosław Nawrocki.