Autobus zatrzymywać się będzie na istniejących przystankach w następującej kolejności: Dąbrowice - godz. 7.10 ul. Wiejska 41, Dębie godz. 7.12 ul. Wiejska (potem na kolejnych dwóch), Falmirowice - godz. 7.18 ul. Ozimska 16.
Powrót z Opola do Dąbrowic - Dębia - Falmirowic o godz. 15.15 z dworca głównego PKS w Opolu. Do kursów dopłaca ze swojego budżetu gmina Chrząstowice. Jeśli nie będzie nimi zainteresowania, linia zostanie zawieszona. Do września trasę tę obsługiwała opolska firma LUZ, jednak podjęła decyzję o zawieszeniu kursów.
Zobacz też: Przebudowa skrzyżowania przy Oleskiej. Wielka inwestycja obok stacji Opole Wschodnie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?