Policja zatrzymała pedofila, który uprowadził 8-latkę. Był...

  Policja zatrzymała pedofila, który uprowadził 8-latkę. Był kompletnie zaskoczony

  Piotr Jędzura

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Lubuska policja przy wsparciu antyterrorystów w sobotę 16 września zatrzymała pedofila, który uprowadził i zgwałcił 8-latkę. - 21-latek był kompletnie zaskoczony zatrzymaniem – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji. Był w swoim domu na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego.
  zatrzymanie pedofila
  1/16

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©lubuska policja

  Sonda

  Czy nazwiska pedofilów powinny być podawane do publicznej wiadomości?

  Do zatrzymania niebezpiecznego pedofila doszło w sobotę, 16 września nad ranem. Pedofil był swoim domu na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Policyjna akcja zatrzymania została doskonale przygotowana. Lubuscy policjanci weszli do domu pedofila przy wsparciu antyterrorystów. – Mężczyzna był zaskoczony, nie spodziewał się zatrzymania – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.


  To 21-latek. W czwartek, 14 września w Bierzwniku (woj. zachodniopomorskie) porwał 8-latkę wracającą ze szkoły. Dziewczynka wsiadła do jego auta. Porywacz wywiózł ją na teren województwa lubuskiego. Tam zgwałcił. Wyrzucił dziecko z auta w Dobiegniewie (woj. lubuskie) i uciekł. Myślał, że pozostanie nieuchwytny.

  Lubuska policja przy wsparciu zachodniopomorskiej policji zaczęła poszukiwania niebezpiecznego pedofila. Na początku policjanci nie mieli żadnego konkretnego punktu zaczepienia. 8-latka nie została przesłuchana, ponieważ na to zgodę wydaje sąd. Czasu było bardzo mało. Komendant lubuskiej policji powołał specjalny zespół do poszukiwań pedofila. Do akcji zostali włączeni również policjanci prewencji, drogówki, laboratorium kryminalistycznego, drogówki oraz dzielnicowi. W poszukiwaniach brali też udział policjanci z woj. zachodniopomorskiego. Wszyscy szukali pedofila, który odjechał z Dobiegniewa samochodem.

  21-letni pedofil jest już w rękach policji. Został przewieziony do policyjnej celi. Czeka na przesłuchanie.

  Zobacz też wideo: Zatrzymanie pedofila w Kłodzku


  Przeczytaj też: Zorganizowana grupa przestępcza rozbita w Gorzowie. To handlarze narkotyków [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama