SOŁTYS OPOLSZCZYZNY I SOŁECTWO ROKU 2017 | Ważne informacje...

  SOŁTYS OPOLSZCZYZNY I SOŁECTWO ROKU 2017 | Ważne informacje dla sołtysów

  AG

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Rozpoczynamy wielką akcję promującą sołtysów i sołectwa Opolszczyzny. Plebiscyt "Sołtys Opolszczyzny" i "Sołectwo Roku" został objęty honorowym patronatem Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły, który ufundował cenne nagrody dla najlepszych sołectw w każdym z powiatów i zwycięzców wojewódzkich plebiscytu.
  Aktualne wyniki głosowania i informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.nto.pl/soltys


  DODAJ ZDJĘCIE LUB LOGO ORAZ LINK DO WYNIKÓW GŁOSOWANIA

  Na liście aktualnych wyników głosowania w naszym serwisie, przy imieniu i nazwisku lub nazwie kandydata może być umieszczone zdjęcie.To bardzo ważne! Można dzięki temu zdobyć więcej głosów, bo głosujący łatwiej rozpoznają kandydatów, na których chcą oddać głos.
  Dodatkowo zdjęcie na liście wyników może linkować do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebooku. To doskonała promocja przy okazji plebiscytu!

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie lub link


  JAK WALCZYĆ O GŁOSY

  Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o głosy warto poprosić mieszkańców sołectwa! Można też poinformować rodzinę i znajomych o udziale w plebiscycie. Z pewnością chętnie oddadzą głos. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania (można to zrobić także za pomocą np. Skype’a lub innego komunikatora).

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Na Facebooku koniecznie:
  • opublikuj post na profilu lub fanpage'u z instrukcją głosowania. Zachęcaj do lajkowania, udostępniania i komentowania, odpowiadaj na komentarze
  • na czas trwania plebiscytu zmień tło na profilu lub fanpage'u
  • publikuj posty związane z głosowaniem np. dziękuj za głosy
  • utwórz na Facebooku wydarzenie związane z Twoim udziałem w plebiscycie i zaproś do niego fanów i znajomych. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu
  • niektórzy kandydaci na Facebooku informują o promocjach dla osób, które oddają na nich głosy

  PLAKATY I ULOTKI

  Doskonale sprawdzają się także tradycyjne metody informowania o udziale w plebiscycie. Dla kandydatów bezpłatnie przygotowujemy plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Warto je wyeksponować na terenie miejscowości w widocznych miejscach: na tablicach informacyjnych, przystankach.

  Dla wszystkich kandydatów przygotowaliśmy grafiki do postów na Facebooku oraz plakaty do samodzielnego wydrukowania.


  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne


  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.nto.pl oraz www.strefaagro.nto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Informacji udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 Anna Geisler – tel. 512 106 578, e-mail: plebiscyt@nto.pl  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo