NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone - zobacz, kto...

  NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone - zobacz, kto wygrał! Gratulacje dla laureatów

  AG

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone - zobacz, kto wygrał! Gratulacje dla laureatów
  19 grudnia wręczymy nagrody w plebiscycie Nauczyciel na medal. Relację z wręczenia oraz sylwetki laureatów przedstawimy w Nowej Trybunie Opolskiej. W piątek 24 listopada zakończyło się finałowe głosowanie w plebiscycie Nauczyciel na Medal. Już w grudniu przyznamy medale wszystkim laureatom powiatowym oraz nagrody zwycięzcom głosowania finałowego - głowne nagrody dla zwycięzców każdej kategorii to studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji.
  NAUCZYCIEL NA MEDAL | Głosowanie zakończone - zobacz, kto wygrał! Gratulacje dla laureatów

  KLIKNIJ i zobacz wyniki finałowego głosowania w wybranej kategorii:

  Nauczyciele klas I-III szkoły podstawowej

  Nauczyciele klas IV-VII i gimnazjum

  Nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych


  Do wojewódzkiego finał awansowali zwycięzcy pierwszego, powiatowego etapu plebiscytu z Opola i wszystkich powiatów na Opolszczyźnie.

  ZOBACZ zwycięzców etapu powiatowego plebiscytu - to nasi finaliści >>

  - Nauczyciele zachowali głosy zdobyte w pierwszym etapie głosowania. Startowe rankingi finałowe są bardzo zróżnicowane, bo w niektórych powiatach do zwycięstwa wystarczyło kilkadziesiąt głosów, w innych zwycięzcy zdobyli ich setki, a nawet tysiące. Ci kandydaci już na starcie wojewódzkiego finału byli liderami rankingów.


  Poniżej wyniki głosowanie powiatowego - KLIKNIJ i wybierz swój powiat:


  Opolep. brzeskip. głubczycki
  p.k-kozielskip. kluczborskip. krapkowicki
  p. namysłowskiip. nyskip. oleski
  p. opolskip. prudnickip. strzelecki  ZOBACZ galerię liderów plebiscytu >>

  Nauczyciel to zawód wyjątkowy. Nie można się go tak po prostu nauczyć. Poza wiedzą i doświadczeniem, aby spełniać się w tej roli, trzeba mieć coś więcej - umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, budowania u nich autorytetu i szacunku, umiejętność bycia jednocześnie ich opiekunem, liderem, ale i przyjacielem.

  Takich właśnie nauczycieli z Opolszczyzny pragniemy docenić w naszej akcji.
  UWAGA! Ważne informacje dla nauczycieli zgłoszonych do plebiscytu - KLIKNIJ

  Dla nauczyciela, który jest lubiany i szanowany praca jest łatwiejsza, a jej efekty lepsze. Szukamy belfrów, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców swoją cierpliwością, uprzejmością i serdecznością. Ale także takich, którzy wielki szacunek zdobywają fachowością, a czasem nawet... surowością. Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając przy tym swój czas wolny.

  Laureaci akcji NAUCZYCIEL NA MEDAL zostali wybrani w głosowaniu esemesowym, prowadzonym osobno w każdym z powiatów województwa opolskiego i mieście Opolu. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli maluszków z klas I-III, dla tych uczących w klasach IV-VII i gimnazjum oraz dla nauczycieli pracujących w liceach, technikach i zasadniczych szkołach zawodowych.

  Chcemy docenić tych najlepszych. Zwycięzcy etapu powiatowego, wyłonieni w głosowaniu Czytelników, zostaną zaproszeni na uroczystą galę połączoną z konferencją FlexiForm Day Edukacja - specjalnym szkoleniu poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji. Wtedy właśnie odbiorą Medale. Z kolei laureaci etapu wojewódzkiego otrzymają nagrody główne – vouchery na wybrane przez siebie studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu oraz nagrody wyjazdowe.


  Wielki album nauczycieli
  z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Zdjęcia i listy wszystkich nauczycieli ukazał się w specjalnym dodatku do "Nowej Trybuny Opolskiej" 14 października, w Dniu Edukacji Narodowej.

  ► Nasi Czytelnicy wybrali laureatów w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum, Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.
  ► Nauczyciele na Medal zostali wybrani osobno w każdym z powiatów województwa opolskiego i mieście Opolu. Zwycięzcy etapu powiatowego zmierzyli się w wielkim finale wojewódzkim.
  Kandydatów można było zgłaszać do 30.10 br Głosowanie rozpoczęło się w piątek, 13 października. i trwało finalnie do 24.11.2017
  ► Zwycięzcy powiatowi otrzymają medale, które wręczymy podczas uroczystej gali, zaś laureacji trzech pierwszych miejsc w każdej z kategorii otrzymają atrakcyjne nagrody wyjazdowe.
  ► Zwycięzcy etapu wojewódzkiego, wszystkich trzech kategorii, dostaną vouchery na wybrane przez siebie studia podyplomowe ufundowane przez partnera akcji Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji z Opolu.

  Nagrody dla laureatów


  Nauczyciele, którzy zajęli pierwsze miejsce w etapie powiatowym otrzymają:
  dyplom i tytuł Nauczyciel na Medal
  medal wręczany podczas uroczystej gali
  udział w konferencji - specjalistycznym szkoleniu FlexiForm Day Edukacja, poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji

  ZWYCIĘZCY ETAPU WOJEWÓDZKIEGO DOSTANĄ DODATKOWO NAGRODY GŁÓWNE:

  I miejsce
  Laureaci pierwszych miejsc otrzymają:
  •voucher na wybrane przez siebie studia podyplomowe ufundowane przez partnera akcji Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu
  Zaproszenie dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w ośrodku Beskidzki Raj w Beskidzie Żywieckim
  •prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej


  II miejsce
  Laureaci drugich miejsc spędzą jeden dzień z osobą towarzyszącą na Tropikalnej Wyspie pod Berlinem
  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej


  III miejsce
  •Jednodniowy pobyt dla dwóch osób w Termach Uniejów
  prezentację w specjalnym dodatku Nowej Trybuny Opolskiej

  IV i V miejsce
  •Podwójne zaproszenia na koncert Maryli Rodowicz w ramach jej trasy „DIVA Toury”. Koncert odbędzie się w Opolu, 1 grudnia 2017 ( UWAGA ZMIANA TERMINU! KONCERT MARYLI RODOWICZ ODBĘDZIE SIĘ 23 STYCZNIA)

  Kapituła plebiscytu i nagroda specjalna
  Nad przebiegiem plebiscytu czuwać będzie kapituła w skład, której wejdą m.in. przedstawiciele organizatora oraz partnera plebiscytu. Kapituła może przyznać własną, specjalną honorową nagrodę nauczycielowi, który wyróżnia się swoimi nowatorskimi działaniami na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej.


  Informacji o akcji udziela Anna Geisler, tel. 512 106 578 od poniedziałku do piątku, w godz. od 9 do 16, plebiscyt@nto.pl
  Regulamin akcji

  Patronat honorowy

  Michał Siek, Opolski Kurator Oświaty

  Michał Siek, Opolski Kurator Oświaty

  Partner akcji

  Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

  Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Człowiek Roku 2017 - głosowanie zakończone - zobacz laureatów!

  Człowiek Roku 2017 - głosowanie zakończone - zobacz laureatów!

  Festiwal Książki już za 3 miesiące w Opolu!

  Festiwal Książki już za 3 miesiące w Opolu!

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.

  Koniec użytkowania wieczystego. Nadchodzi długo oczekiwane uwłaszczenie milionów Polaków.