Siatkarze z Nysy pokazali, że umieją grać i wygrywać

Dawid Migdalski i Paweł Szabelski
Dawid Migdalski i Paweł Szabelski Sławomir Jakubowski
AZS PWSZ pewnie pokonał MOS Bedzin 3:0. To był mecz rozgrywającego akademików Daniela Górskiego, który potwierdził, że jego transfer był strzałem w dziesiątkę.
Siatkówka. Mecz II ligi mezczyzn AZS PWSZ Nysa - MKS MOSIR Bedzin 3:0

AZS Nysa - MKS Będzin 3:0

Beniaminek z Będzina przyjechał do Nysy z bardzo doświadczonymi Legieniem i Gabrychem, ale nyska młodzież nie przestraszyła się i pewnie zainkasowała trzy punkty. w I secie uzyskała przewagę wygrywając 7:4, a doskonałe bloki pozwoliły im wygrywać 19:13. Proste błędy nie okazały się zgubne i AZS pewnie wygrał. w II partii wygrywał 23:19, a rywal doprowadził do stanu 24:22. Atak Podgórskiego zakończył walkę.

III set zaczął się lepiej dla MOS-u, ale nysanie opanowali sytuację i objęli prowadzenie 15:9, aby przy zagrywce Gabrycha stracić cztery punkty. Mimo prowadzenia AZS-u 18:13 losy seta decydowały się na przewagi. Gospodarze potrzebowali sześciu piłek, aby zakończyć mecz.
AZS PWSZ Nysa - MKS MOS Będzin 3:0 (18, 22, 28)
AZS: Górski, Kowalczyk, Szabelski, Migdalski, Żuk, Podgórski, Ratajczak (libero) - Kocoń.

W poniedziałkowym papierowym wydaniu nto rozmowa z Danielem Górskim i opinie pomeczowe.