Górażdże z pucharem

    Górażdże z pucharem

    Kasp

    Nowa Trybuna Opolska

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Rozegrany w Gogolinie turniej dzieci i młodzików w stylu wolnym zakończył się drużynowym zwycięstwem KS-u Górażdże. Tej drużynie wręczono puchar burmistrza, drugie miejsce zajął Orzeł Namysłów.
    Wyniki indywidualne dzieci - waga 29 kg: 1. A. Dahms (Górażdże), 2. O. Skowron (AKS AS K-Koźle); 32 kg: 1. W. Prociak (Orzeł), 2. A. Balicki (Górażdże); 34 kg: 1. M. Trojnar (Górażdże), 2. P. Rosiecki (Orzeł); 38 kg: 1. M. Miś (Orzeł), 2. K. Metel (Olimpijczyk K-Koźle); 42 kg: 1. L. Sochacki (AKS AS), 2. B. Lisowski (Górażdże); 46 kg: 1. P. Jurek, 2. P. Orłowski (obaj Górażdże); 53 kg: 1. K. Ostrysz (Orzeł), 2. D. Staudt (AKS AS).
    w Młodzicy - 32 kg: 1. P. Mokwiński (Górażdże), 2. D. Gągała (AKS AS); 42 kg: 1. B. Nowak, 2. K. Cieplicki (obaj Orzeł); 46 kg: 1. A. Bohm (Orzeł), 2. M. Fryziel (Górażdże); 50 kg: 1. M. Sajdak (Orzeł), 2. K. Pasiecznik (Górażdże); 54 kg: 1. M. Duda, 2. S. Pasztaleniec (obaj Górażdże); 58 kg: 1. J. Bielski, 2. P. Rygas (obaj Orzeł); 63 kg: 1. Ł. Fryziel, 2. R. Zernow (Obaj Orzeł); 69 kg: 1. P. Szawroƒski, 2. M. Kot (obaj Górażdże).
    w Młodziczki - 52 kg: 1. N. Sobieraj, 2. P. Wróbel, 3. K. Jabłońska, 4. E. Modrak (wszystkie Orzeł). Sędzią głównym był Józef Konstanciak (Gogolin).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Ruch Chorzów został ukarany odjęciem 5 punktów za zaległości finansowe
      1 Odra Opole Live 18 33 10 3 5 25-19
      2 Chojniczanka Chojnice Live 18 32 9 5 4 27-13
      3 Miedź Legnica Live 18 31 8 7 3 24-17
      4 Raków Częstochowa Live 18 29 8 5 5 31-22
      5 Stal Mielec Live 18 28 8 4 6 25-23
      6 Chrobry Głogów Live 18 27 7 6 5 21-19
      7 Zagłębie Sosnowiec Live 18 26 7 5 6 25-20
      8 Puszcza Niepołomice Live 18 26 7 5 6 25-22
      9 GKS Katowice Live 18 25 7 4 7 26-24
      10 Drutex-Bytovia Bytów Live 18 23 6 5 7 21-21
      11 Wigry Suwałki Live 17 23 6 5 6 21-21
      12 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 18 23 6 5 7 22-26
      13 Pogoń Siedlce Live 18 23 6 5 7 23-29
      14 GKS Tychy Live 18 20 5 5 8 19-27
      15 Stomil Olsztyn Live 17 19 6 1 10 22-31
      16 Olimpia Grudziądz Live 18 18 5 3 10 11-19
      17 Górnik Łęczna Live 18 17 4 5 9 14-26
      18 Ruch Chorzów Live 18 15 6 2 10 24-27