Górażdże z pucharem

    Górażdże z pucharem

    Kasp

    Nowa Trybuna Opolska

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Rozegrany w Gogolinie turniej dzieci i młodzików w stylu wolnym zakończył się drużynowym zwycięstwem KS-u Górażdże. Tej drużynie wręczono puchar burmistrza, drugie miejsce zajął Orzeł Namysłów.
    Wyniki indywidualne dzieci - waga 29 kg: 1. A. Dahms (Górażdże), 2. O. Skowron (AKS AS K-Koźle); 32 kg: 1. W. Prociak (Orzeł), 2. A. Balicki (Górażdże); 34 kg: 1. M. Trojnar (Górażdże), 2. P. Rosiecki (Orzeł); 38 kg: 1. M. Miś (Orzeł), 2. K. Metel (Olimpijczyk K-Koźle); 42 kg: 1. L. Sochacki (AKS AS), 2. B. Lisowski (Górażdże); 46 kg: 1. P. Jurek, 2. P. Orłowski (obaj Górażdże); 53 kg: 1. K. Ostrysz (Orzeł), 2. D. Staudt (AKS AS).
    w Młodzicy - 32 kg: 1. P. Mokwiński (Górażdże), 2. D. Gągała (AKS AS); 42 kg: 1. B. Nowak, 2. K. Cieplicki (obaj Orzeł); 46 kg: 1. A. Bohm (Orzeł), 2. M. Fryziel (Górażdże); 50 kg: 1. M. Sajdak (Orzeł), 2. K. Pasiecznik (Górażdże); 54 kg: 1. M. Duda, 2. S. Pasztaleniec (obaj Górażdże); 58 kg: 1. J. Bielski, 2. P. Rygas (obaj Orzeł); 63 kg: 1. Ł. Fryziel, 2. R. Zernow (Obaj Orzeł); 69 kg: 1. P. Szawroƒski, 2. M. Kot (obaj Górażdże).
    w Młodziczki - 52 kg: 1. N. Sobieraj, 2. P. Wróbel, 3. K. Jabłońska, 4. E. Modrak (wszystkie Orzeł). Sędzią głównym był Józef Konstanciak (Gogolin).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
      1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
      2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
      3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
      4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
      5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
      6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
      7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
      8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
      9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
      10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
      11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
      12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
      13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
      14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
      15 Drutex-Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
      16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
      17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
      18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

      Gry On Line - Zagraj Reklama