Waleczna Sidzina

    Waleczna Sidzina

    Zdjęcie autora materiału

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Zespół Miliarderów (czerwono-czarne stroje) musiał uznać wyższość Sidziny.

    Zespół Miliarderów (czerwono-czarne stroje) musiał uznać wyższość Sidziny.

    Wczoraj w opolskim "Okrąglaku" eliminacje rozegrali uczniowie klas V-VI szkół podstawowych.
    Zespół Miliarderów (czerwono-czarne stroje) musiał uznać wyższość Sidziny.

    Zespół Miliarderów (czerwono-czarne stroje) musiał uznać wyższość Sidziny.

    Wśród najlepszych, którzy awansowali do dalszych gier, znalazły się aż dwa zespoły Publicznej Szkoły Podstawowej z Sidziny. Bardzo dobrze zaprezentowali się także uczniowie z Lasocic. Debiutując w turnieju, wygrali 3-0 z Ceramiką I Opole i 1-0 z Przyszłością Dambonia.
    - Udział w imprezie potraktowaliśmy jako zabawę, udało nam się awansować i powalczymy o jak najwyższe miejsce - skomentował Jan Rewekant, opiekun Rolnika Lasocice.
    Ogromną sympatię zyskała jedyna drużyna dziewcząt - UKS Łambinowice, która nie sprostała jednak chłopcom. Jedynaczki otrzymały słodycze oraz nagrody książkowe ufundowane przez spółkę Pro Media, wydawcę "NTO". Kasp

    Dziś mecze 1/12 finału: Rodło -
    Football-Sport II (godz. 9.00), Rodło II - PSP III Sidzina (9.25), Football-Sport II - Miliarderzy (9.50), PSP III Sidzina - Małapanew (10.15), Miliarderzy - Rodło (10.40), Małapanew - Rodło II (11.05), Rodło III - Rolnik (11.30), Rodło IV - Rodło (11.55), Rolnik - PSP Sidzina (12.20), Rodło - Styki (12.45), PSP Sidzina - Rodło III (13.10), Styki - Rodło IV (13.35).

    Zawodniczki z Łambinowic
    były nieustępliwe, ale to chłopcy
    z Rodła pewnie wygrali.


    WCZORAJSZE WYNIKI
    Rodło - Dzielnica 8-1, Rodło II - Auto-Czok Kępa 1-1, Dzielnica - Kiki-Musampa 7-1, Auto-Czok - Diablo 0-1, Kiki-Musampa - Rodło I 0-12, Diablo - Rodło II 2-3, Sidzina II - TOR Dobrzeń 2-0, Sidzina III - TOR II 1-0, TOR - Football-Sport II 0-0, TOR II - Diablo II 3-1, Football-Sport II - Sidzina II 6-0, Diablo II -Sidzina III 0-2, Sidzina - Miliarderzy 2-0, Małapanew Ozimek - Styki 3-0, Miliarderzy - Skorpion 3-0, Styki - Otto 9-0, Skorpion - Sidzina 0-2, Otto - Małapanew 0-10, Rodło III - Śląsk Łubniany 4-4, Rodło IV - Czarni Korfantów 5-1, Śląsk - Inter 1-0, Czarni - Diablo 99 1-0, Inter - Rodło III 0-7, Diablo 99 - Rodło IV 1-11, Rolnik Lasocice - Ceramika I 3-0, Śląsk II Łubniany - Rodło 0-4, Ceramika I - Przyszłość Dambonia 0-4, Rodło - UKS Łambinowice (dziewczęta) 12-0, Przyszłość Dambonia - Rolnik 0-1, UKS (dziewczęta) - Śląsk II 0-5.

    OPINIE
    Dawid Azorkiewicz z Sidziny, po zwycięstwie 2-0 z Miliarderami:
    - Wykorzystałem niezdecydowanie bramkarza i posłałem piłkę do siatki. - Bardzo się cieszę, bo pokonaliśmy zespół, który należy do czołowych w naszym okręgu.

    Amelia Katerla (UKS Łambinowice):
    - W lokalnych rozgrywkach z dziewczęcymi zespołami radzimy sobie zupełnie dobrze. Gorzej idzie nam z chłopakami, którzy są lepiej od nas ograni, dokładnie podają, walczą bardziej zdecydowanie.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
      1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
      2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
      3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
      4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
      5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
      6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
      7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
      8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
      9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
      10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
      11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
      12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
      13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
      14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
      15 Drutex-Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
      16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
      17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
      18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

      Gry On Line - Zagraj Reklama