Klasa "zawodowców"

Kasp
W hali "Kotwica" w Praszce rozegrany został finałowy turniej o mistrzostwo szkół gimnazjalnych Opolszczyzny.

Wśród dziewcząt najlepsze okazały się uczennice Państwowego Gimnazjum z Rudnik (Agnieszka Pinkosz, Katarzyna Pawlaczyk, opiekun Robert Księżarek) występujące w II-ligowym UKS-ie Dalachów. Na 2. miejscu uplasowały się reprezentantki PG Chróścice, które są zawodniczkami tamtejszej Victorii. Grały one w składzie: Marta Orleańska, Patrycja Galus, Nikola Kubis, opiekun Marcin Kondziela. Na 3. pozycji sklasyfikowane zostało PG 3 Nysa, którego barw broniły: Beata Łacny, Marta Grabowska, opiekun Edward Misiarz. Obie zawodniczki występują w MGOKSiR-e Korfantów. Dalsza kolejność: 4. PG Chocianowice, 5. PG Jarnołtów, 6. PG Olszanka.
Mistrzami Opolszczyzny zostali gimnazjaliści ze Strzeleczek (Marcin Majer, Marek Spicki, Rafał Niespodziński, opiekun Rafał Muzyka), którzy bronią barw LZS-u Racławiczki. Na 2. miejscu uplasowali się zawodnicy MOKSiR-u Zawadzkie, uczniowie PG 1. Grali oni w składzie: Dawid Smela, Adam Kopyto, a opiekowała się nimi Małgorzata Kaczka. Trzecią pozycję zajęło PG 7 Kędzierzyn-Koźle (Mateusz Albrecht, Tomasz Czemerys, opiekun Ewa Jakoniuk). Pozostałe miejsca: 4. PG Chróścice, 5. PG Byczyna, 6. PG Rudniki.