Trzy medale opolskich zawodników

    Trzy medale opolskich zawodników

    Ms

    Nowa Trybuna Opolska

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Srebrny i dwa brązowe krążki zdobyli na zawodach w Siedlcach reprezentanci Budowlanych.
    W imprezie wystartowało czterech zawodników z opolskiego klubu.
    W kategorii do 85 kg 2. miejsce, z wynikiem 292,5 kg (127,5+165), zajął Tadeusz Biega, a 3. pozycję zajął Damian Kulpa z wynikiem dwuboju - 290 kg (125+165). Najlepszy w tej wadze Łukasz Grela (Gryf Bujny) osiągnął 302,5 kg.
    W najcięższej kategorii wagowej, powyżej 105 kg, na najniższym stopniu podium znalazł się również Piotr Knosala. Osiągnął on wynik 315 kg (145+170). Na 4. pozycji zawody w kategorii do 62 kg zakończył Grzegorz Szymura, który w dwuboju osiągnął 220 kg (95+125). W punktacji klubowej opolski zespół zajął 4. miejsce.
    W imprezie startował też jeden reprezentant MOS-u Opole - Sławomir Urlych. W kategorii do 85 kg zajął on 9. miejsce z wynikiem 257,5 kg (110+147,5).

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
      1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
      2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
      3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
      4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
      5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
      6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
      7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
      8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
      9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
      10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
      11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
      12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
      13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
      14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
      15 Drutex-Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
      16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
      17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
      18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

      Gry On Line - Zagraj Reklama