Wygrane faworytów

    Wygrane faworytów

    Ms

    Nowa Trybuna Opolska

    Nowa Trybuna Opolska

    W pierwszych meczach fazy play-off opolskiej amatorskiej ligi "69" zwyciężały zespoły zajmujące wyższe miejsca po rundzie zasadniczej.
    W najbardziej wyrównanym meczu Almatur pokonał różnicą dziewięciu punktów Harlem 77. Orzełek i 69 Team nie miały problemów z pokonaniem swoich rywali. Nie został rozegrany pojedynek
    Skate City - Empire of Rim. Zespół Skate City oddał go walkowerem. W pierwszej rundzie play off gra się do dwóch zwycięstw. Drugie spotkania w najbliższą niedzielę.

    Wyniki
    * Orzełek - Izan 56:25
    Orzełek: Michał Kozłowski 12, Grzegorz Kopryna 16, Tomasz Kowalczyk 14, Robert Rojczyk, Jacek Szutenberg 3, Arkadiusz Swigut 11, Marek Hawrysz.
    Izan: Leszek Chochel 5, Bartosz Nazimek 7, Marek Wesołowski 3, Krzysztof Kaptur 8, Rafał Adamiszyn 2.
    * 69 Team - Jim 70:49
    69: Tomasz Łakis 18, Marcin Łakis 22, Piotr Bartha 5, Artur Rudziński 21, Tomasz Sikora, Maciej Jasiński, Marcin Jurasz 4.
    Jim: Szymon Kucia 12, Wojciech Glatman 19, Dariusz Rusek 8, Adam Łobodziński 4, Michał Kazimierz 6, Jacek Nowak.

    * Almatur - Harlem 66:57
    Almatur: Tomasz Dawidowicz 17, Piotr Górnik 19, Bartosz Chomiczewski 11, Wojciech Koszyk 15, Tomasz Dzikowski 4.
    Harlem: Tomasz Bojar 18, Piotr Klimczak 24, Damian Joniak 3, Paweł Kokorczak 9, Sebastian Augustynowicz 3.

    * Skate City - Empire of Rim 0:20 walkower

    Drugie spotkania: Niedziela 17.04. Hala przy II LO w Opolu ul. Pułaskiego: godz. 16.30 Orzełek - Izan, godz. 17.20 Almatur - Harlem 77, godz 18.10 Jim - 69 Team, godz. 19.00 Skate City - Empire of Rim.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Sport z kraju i ze świata

      Zobacz więcej na Sportowy24.pl

      Tabela 1. ligi

      Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
      Awans do Ekstraklasy
      Baraż o utrzymanie w 1. lidze
      Spadek do 2. ligi
      Stomil Olsztyn został ukarany odjęciem trzech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych.
      1 Sandecja Nowy Sącz Live 34 61 18 7 9 50-29
      2 Górnik Zabrze Live 34 58 17 7 10 53-34
      3 Zagłębie Sosnowiec Live 34 57 16 9 9 53-44
      4 Miedź Legnica Live 34 57 16 9 9 49-27
      5 Chojniczanka Chojnice Live 34 56 13 17 4 54-48
      6 Olimpia Grudziądz Live 34 56 17 5 12 48-35
      7 GKS Katowice Live 34 54 15 9 10 47-32
      8 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 34 53 14 11 9 40-39
      9 Wigry Suwałki Live 34 52 15 7 12 51-45
      10 Stal Mielec Live 34 45 12 9 13 39-42
      11 Pogoń Siedlce Live 34 44 13 5 16 34-46
      12 Chrobry Głogów Live 34 43 12 7 15 50-50
      13 Stomil Olsztyn Live 34 37 9 13 12 48-50
      14 GKS Tychy Live 34 37 10 7 17 42-52
      15 Drutex-Bytovia Bytów Live 34 35 8 11 15 38-47
      16 Wisła Puławy Live 34 33 7 12 15 33-49
      17 Znicz Pruszków Live 34 30 8 6 20 35-64
      18 MKS Kluczbork Live 34 25 4 13 17 35-66

      Gry On Line - Zagraj Reklama