Rodzynek w finałach

Taw
Jakub Sitkiewicz z MMKS-u Kędzierzyn-Koźle zajął 13. miejsce w finałowym turnieju Mini Olimpic Games w Krakowie.

To nieoficjalne mistrzostwa Polski dzieci do 12 lat, a uczestnicy walczyli także o puchar prezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
Jakub należał do najmłodszych zawodników i walczył z tenisistami wyżej notowanymi od siebie. W pierwszej grze pokonał 3:1 Macieja Święcickiego ze Spójni Warszawa. W kolejnym spotkaniu przegrał z rozstawionym z numerem 1 Mateuszem Dzikowskim (MMKS Chełmno). Zakwalifikował się jednak do turnieju głównego, gdzie doznał porażki z kolejnym rozstawionym zawodnikiem Kacprem Zyburą z UMKS Biłgoraj. Turniej wygrał Krystian Tokarski (Olimpijczyk Zawiercie).
W drugim dniu imprezy najlepsza 16-ka wystartowała w turnieju o puchar przesa PKOl. Sitkiewicz zajął w nim 11. miejsce. W pierwszym meczu pokonał rozstawionego z nr. 7 Jędrzeja Małolepszego z AZS-u Częstochowa, później uległ Radosławowi Mleczko z Olimpii Bucze (nr 5), a w grze o 11. pozycję zwyciężył 3:1 Tomasza Gałązkę. Turniej wygrał Dzikowski.