1 liga futsalu. Zła passa Odry Opole trwa. Przegrała z Gwiazdą Ruda Śląska

Michał Bienias i jego koledzy znów musieli uznać wyższość rywala.
Michał Bienias i jego koledzy znów musieli uznać wyższość rywala. Oliwer Kubus
Opolscy piłkarze halowi przegrali na wyjeździe z Gwiazdą Ruda Śląska 3-5 w spotkaniu 19. kolejki.

Był to już piąty z rzędu mecz, w którym opolanie nie sięgnęli po zwycięstwo. Starcie w Rudzie Śląskiej zaczęli fatalnie, ponieważ już w 2. minucie, po dwóch golach Bartosza Siadula, przegrywali 0-2. Z czasem się jednak obudzili i, przede wszystkim za sprawą Pawła Boczarskiego, w 28. minucie był remis 3-3. Końcówka znów jednak należała do gospodarzy.

Gwiazda Ruda Śląska - Odra Opole 5-3 (2-1)
Bramki: 1-0 Siadul - 2., 2-0 Siadul - 2., 2-1 Boczarski - 18., 3-1 Dubiel - 22, 3-2 Krok - 25., 3-3 Boczarski - 28., 4-3 Hyży - 29., 5-3 Piasecki - 34.
Gwiazda: Barteczka (Płaczek) - Brysz, Piasecki, Dubiel, Siadul - Widuch, Naleśnik, Hyży, Mrowiec, Hiszpański, Małek, Działach, Dynek. Trener Bartłomiej Noga.
Odra: Groszak (Staroń) - Nowosielski, Riemann, Bienias, Meryk - Boczarski, Karnatowski, Nesterów, Osuchowski, Krok, Dora. Trener Tomasz Ciastko.