Redakcja
Agnieszka Cecuga.
Agnieszka Cecuga. Archiwum prywatne
We włoskim Arezzo rozgrywany jest Toscana Tour. W reprezentacji Polski dobrze spisuje się Agnieszka Cecuga z Metpolu Grodziec.

W miniony weekend rozegrano tam czwarty tydzień tego jeździeckiego cyklu w skokach przez przeszkody. W zawodach CSI3* Polskę reprezentowała Agnieszka Cecuga, która zajęła dobre pozycje w konkursie Silver Tour.
Startując na koniu Fly Away van het Haverhof najpierw zajęła 20. miejsce na 85 startujących w tym konkursie par, a dwa dni później w konkursie CSI3* z przeszkodami o wysokości 140 cm była 21.

Przypomnijmy, że przed rokiem Cecuga startując jeszcze w gronie juniorów zajęła znakomite 4. miejsce w mistrzostwach Europy w skokach przez przeszkody. Teraz coraz lepiej sobie radzi w starszym towarzystwie.

W ostatnio opublikowanym rankingu PZJ (za okres od 1 kwietnia 2015 do 31 marca 2016) amazonka Metpolu Grodziec zajmuje 3. miejsce w kategorii Młodych Jeźdźców.