Ucho Prezesa - nowe odcinki także na YouTube [ZOBACZ]

  Ucho Prezesa - nowe odcinki także na YouTube [ZOBACZ]

  re

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Ucho Prezesa nie zniknie z YouTube. Kolejne odcinki kabaretowego serialu będzie można oglądać za darmo, ale z kilkudniowym opóźnieniem. Wcześniej Ucho Prezesa ma się pojawiać na płatnej platformie ShowMax. Na YouTube właśnie pojawiły się zwiastuny odcinków 5-7. Odcinek 5. będzie można obejrzeć za darmo od poniedziałku, 27 lutego.
  Kto odwiedzi prezesa w nowych odcinkach? M.in. minister edukacji narodowej ("taka jedna, nieprzyjemna" - mówi o niej sekretarka prezesa) i marszałek Sejmu ("weź, ogarnij się, w końcu jesteś drugą osobą w państwie" - zwraca się do niego prezes.
  Mariusz - prawa ręka prezesa - doniesie mu zaś, że "prezydent dał na orkiestrę, niby nasz, niby nasz, a dzieciom pomaga".

  Cztery pierwsze odcinki Ucha Prezesa można było oglądać na YouTube za darmo. Ostatni, czwarty odcinek, oglądany był ponad 5 milionów razy. Piąty odcinek ma być już dostępny w serwisie wideo na życzenie ShowMax. Dostęp do niego będzie płatny.

  Mamy jednak dobrą wiadomość dla miłośników Roberta Górskiego wcielającego się w postać najważniejszego prezesa w Polsce. Nowe odcinki Ucha Prezesa będą dostępne także na YouTube, bez opłat. Jak ustalił "Presserwis", kolejne odcinki "Ucha Prezesa" mają się tam pojawiać z kilkudniowym opóźnieniem po premierach w serwisie ShowMax. Informację oficjalnie potwierdzili przedstawiciele serwisu ShowMax.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo