Błękitni bez punktów w II lidze. Znowu przegrali 1:3

Grzegorz Drążek
Piotr Wojtasiak zagrał w drugiej połowie.
Piotr Wojtasiak zagrał w drugiej połowie. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard wysoko przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. W drugiej połowie dali sobie strzelić trzy gole.

W drugim w tym roku meczu drugoligowi Błękitni Stargard zagrali dzisiaj w Sosnowcu z Zagłębiem. Trener stargardzkiego zespołu zrobił kilka zmian w porównaniu do meczu sprzed kilku dni z MKS Kluczbork, który Błękitni przegrali 1:3. W pierwszej połowie przewagę mieli zawodnicy Zagłębia, ale gola nie zdobyli. Byli blisko, bo raz piłka trafiła w poprzeczkę, a raz piłkarz gospodarzy nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gości.

W drugiej połowie Zagłębie potwierdziło przewagę golami. W 59 minucie z wolnego trafił Ninkovic. W 72 minucie akcję zespołu wykończył strzałem z bliska Matusiak. A w 78 minucie na 3:0 podwyższył Wrzesień. Błękitni w 83 minucie odpowiedzieli trafieniem Roberta Gajdy.

Stargardzki zespół przegrał oba spotkania drugiej części sezonu, a w najbliższy wtorek zagra w Krakowie rewanż ćwierćfinału Pucharu Polski z Cracovią. W pierwszym spotkaniu w Stargardzie wygrali Błękitni 2:0.

Zagłębie Sosnowiec - Błękitni Stargard 3:1 (0:0)
Bramki: Ninkovic 59, Matusiak 72, Wrzesień 78 - Gajda 83.
Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Kotłowski, Liśkiewicz, Baranowski, Flis (46 Wojtasiak), Więcek (62 Piskorz), Poczobut (46 Gajda), Zdunek, Fijałkowski, Fadecki.