Trzy medale zawodników Orła Namysłów podczas Pucharu Polski juniorów młodszych we Włodawie

Spośród dziesięciu zawodników Orła, którzy wystartowali we Włodawie, trzech wróciło do domu z medalami. materiały klubowe
Dwa złote i jeden srebrny krążek zdobyli reprezentanci Orła Namysłów podczas Pucharu Polski juniorów młodszych (U17) we Włodawie.

Jednym z zawodników namysłowskiego klubu, który stanął na najwyższym stopniu podium był Maksymilian Marcinkiewicz, rywalizujący w wymagającej kategorii do 65 kg. Tym samym odniósł on jeden z największych sukcesów w swojej dotychczasowej przygodzie zapaśniczej.

Obok niego, równych sobie w kat. do 71 kg nie miał również Gracjan Matyjasek. Przy okazji powtórzył on wynik osiągnięty w poprzednim roku.

Z kolei ze srebrnym medalem zmagania ukończył Łukasz Stefański (kat. do 48 kg). Warto odnotować, że dla niego był to debiut w kategorii wiekowej do lat 17.

Obok tej trójki, na zawodach we Włodawie Orła reprezentowali jeszcze:

• Witold Kozłowski - 7. miejsce (kat. do 80 kg)
  • Igor Stępień - 10. miejsce (kat. do 60 kg)
  • Adrian Kaczmarzyk - 12. miejsce (kat. do 65 kg)
  • Wiktor Rysa - 12. miejsce (kat. do 92 kg)
  • Antoni Ausfeld - 17. miejsce (kat. do 92 kg)
  • Przemysław Asztemborski - 18. miejsce (kat. do 55 kg)
  • Ksawery Sołtysiak - 19. miejsce (kat. do 92 kg)

Trenerem liczącej 10 osób drużyny z Namysłowa był Radosław Marcinkiewicz.

W całym turnieju wzięło udział ponad 200 zawodników z 62 polskich klubów oraz 15 województw, którzy łącznie stoczyli 354 walki.

Kolejna część Pucharu Polski juniorów młodszych odbędzie się w dniach 5-7 kwietnia w Chęcinach (woj. świętokrzyskie).