W Cisku odbył się turniej piłkarski im. Waltera Oleksa [DUŻO ZDJĘĆ]

materiały organizatora/Kamila Kurka
W towarzyskich zawodach z udziałem ośmiu drużyn zwyciężył zespół Po-Ra-Wia Większyce. Turniej im. Waltera Oleksa w Cisku dedykowany był zmarłemu w 2011 roku wieloletniemu prezesowi miejscowej Victorii.

W pierwszej fazie turnieju rywalizacja toczyła się w dwóch czterozespołowych grupach. W grupie A znaleźli się:

• LKS Ujazd

Zwycięzcą turnieju okazało się Po-Ra-Wie Większyce, które w finałowym starciu pokonało 3-1 LKS Ujazd. Trzecie miejsce zajął Chemik Kędzierzyn-Koźle, wygrywając 6-0 bój o brąz z Victorią Cisek.

Najlepszym graczem turnieju został wybrany Benjamin Glinka (Piast Strzelce Opolskie), a najlepszym bramkarzem Wojciech Stefanides (Victoria Cisek). Po tytuł króla strzelców, z ośmioma golami, sięgnął natomiast Kamil Łątkowski (Chemik Kędzierzyn-Koźle).

Komplet wyników z całego turnieju prezentujemy poniżej.