W tle lidera

Opolanie byli tylko tłem dla poukładanej i skutecznej drużyny Garbarni, która potwierdziła aspiracje do awansu. * Ryan Odra II Opole - Garbarnia Szczakowianka Jaworzno 0-4 (0-3)

Tylko przez pierwszych 10 min trwała wyrównana walka. Pierwszy groźny strzał oddał na bramkę Horawa, ale piłka po jego główce minimalnie minęła słupek. W odpowiedzi na uderzenie z 16 m zdecydował się Lisiński, trafił jednak wprost w Skrzypka, a indywidualną akcję Sieńczewskiego w porę przerwali obrońcy. Z każdą minuta uwidaczniała się przewaga gości. W 13. min z rzutu rożnego na krótki róg dośrodkował Dobrowolski, a niepilnowany Cisowski precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę zdobył prowadzenie. Od tego momentu na bramkę Odry sunęły szybkie ataki, a goście kilkakrotnie próbowali zaskoczyć Bellę strzałami z dystansu. Uderzenia Sermaka, Tokarza i Iwańskiego padły jednak łupem bramkarza. Dopiero w ostatnich dwóch minutach przyjezdni udokumentowali swoją przewagę kolejnymi golami. Dwukrotnie akcję prawą stroną przeprowadzili: Iwański, a potem Błasiak, którzy dokładnie obsłużyli Sermaka, a ten z najbliższej odległości nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Po zmianie stron odważniej zaatakowali gospodarze. Skończyło się jednak tylko na zablokowanym strzale Berbelickiego i akcji Rogowskiego, który zamiast pociągnąć na bramkę zdecydował się na natychmiastowe uderzenie z 12 m. Bramkę zdobyli natomiast goście. Dośrodkował Dobrowolski, w polu karnym lot piłki przedłużył Sermak, a pozostawiony bez opieki Horawa dopełnił tylko formalności.