Do finału zostało mało czasu

  Do finału zostało mało czasu

  Tjw

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Zbliża się koniec naszego rankingu na "Postać roku 2004". Kandydatów do tytułu dzielą niewielkie różnice, a głosowanie nabiera tempa.

  Jak głosować

  Jak głosować


  Wyślij pod numer 7140 SMS o treści: KOZLE POSTAC ... (tu wpisz nazwisko swojego kandydata, według wzoru przedstawionego pod jego zdjęciem). Koszt wysłania SMS-a wynosi 1 zł (1,22 zł z VAT). Z jednej komórki można głosować wielokrotnie na tę samą osobę. Każdy kolejny SMS zwiększa szansę na wygraną Waszego kandydata. Na głosujących czeka wspaniała nagroda - weekend dla dwóch osób w Jarnołtówku.
  SMS-owy plebiscyt potrwa do 30 stycznia, do godz. 24, a wyniki ogłosimy w tygodniku 5 lutego.
  Uwaga! System komputerowy nie będzie odrzucał sms-ów przysyłanych później, ale my nie będziemy ich liczyli!  Zabawa trwa do niedzieli do godziny 24.00. W ostatnim tygodniu głosowania zaszło wiele zmian. Liderem pozostał prezydent Kędzierzyna-Koźla, którego nominowaliśmy do tytułu za szereg inwestycji w mieście. Wójt Polskiej Cerekwi Krystyna Helbin, będąca druga, otrzymała nominację m.in. za tytuł najbezpieczniejszej gminy w Polsce. Na trzecim miejscu jest para Jan Herbeć i jego córka Magdalena Herbeć-Labocha - czterokrotni triumfatorzy Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pozycję tuż za nimi zajmuje radny powiatowy Leon Piecuch. Piąta lokata w rankingu przypadła Małgorzacie Serafin-Gancarczyk, muzykowi ze szkoły nr 6 od blisko trzydziestu lat prowadzącej zespoły wokalne i solistów. Awans na szóste miejsce zanotowała Barbara Misky, sołtys Goszyc, Superwioski Powiatu Kędzierzyńsko-Kozielskiego w konkursie "7 Dni". Siódmą pozycję zajmuje proboszcz amerykańskiej parafii Holy Name w San Antonio budujący od 18 lat pomost między dalekim Teksasem a Polską. Ostatnie - ósme miejsce - należy do trenera kadry narodowej młodzików w baseballu, którego drużyna zazwyczaj zajmuje wyższe miejsca w zawodach. W zeszłym roku pan Sławomir ze swoimi podopiecznymi zdobył brązowy medal Mistrzostw Europy.
  RANKING KANDYDATÓW

  231 głosów - Wiesław Fąfara
  SMS o treści: KOZLE POSTAC FAFARA pod nr 7140

  217 głosów - Krystyna Helbin
  SMS o treści: KOZLE POSTAC HELBIN pod nr 7140

  194 głosów - Jan Herbeć i Magdalena Herbeć-Labocha
  SMS o treści: KOZLE POSTAC HERBEC pod nr 7140

  186 głosów - Leon Piecuch
  SMS o treści: KOZLE POSTAC PIECUCH pod nr 7140

  119 głosów - Małgorzata Serafin-Gancarczyk
  SMS o treści: KOZLE POSTAC GANCARCZYK pod nr 7140

  82 głosy - Barbara Misky
  SMS o treści: KOZLE POSTAC MISKY pod nr 7140

  28 głosów - Ks. Franciszek Kurzaj
  SMS o treści: KOZLE POSTAC KURZAJ pod nr 7140

  15 głosów - Sławomir Smętek
  SMS o treści: KOZLE POSTAC SMETEK pod nr 7140

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama