Inspirowali biznesem w pałacu w Pawłowicach [wideo, zdjęcia]

  Inspirowali biznesem w pałacu w Pawłowicach [wideo, zdjęcia]

  Zdjęcie autora materiału
  Mirosław Dragon

  Nowa Trybuna Opolska

  Karina Woźniak, twórczyni Projektu Biznesowego, zorganizowała w Pawłowicach konferencję „Zmień perspektywę na biznes”. Wykład dał m.in. pochodzący z Kluczbroka Greg Pietruszyński, prezes start-upu Growbots, założonego w San Francisco.
  Konferencja „Zmień perspektywę na biznes” w pałacu w Pawłowicach.
  1/15
  przejdź do galerii

  Konferencja „Zmień perspektywę na biznes” w pałacu w Pawłowicach. ©Mirosław Dragon

  - Chcę organizować regularnie takie konferencje inspirująco-edukacyjne - mówi Karina Woźniak, organizatorka konferencji „Zmień perspektywę na biznes”.

  70 biznesmenów oraz 20 uczniów uczestniczyło w piątek w konferencję zorganizowanej w pałacu w Pawłowicach.

  Słuchali wybitnych osobistości, które na co dzień realizują niestandardowe rozwiązania w promocji biznesu, rozwoju firmy i budowaniu silnej marki.


  Prelegentami byli m.in. „Batman storytellingu” Paweł Tkaczyk, pierwszy w Polsce trener mentalny i coach sportowy Ewa Stellmach, bloger i specjalista od ekonomii współdzielenia Michał Janota oraz pochodzący z Kluczborka Grzegorz Pietruszyński, prezes start-upu Growbots, założonego w San Francisco.

  Gościem specjalnym był Arek Skuza z agencji K2, który zajmuje się współpracą start-upów z dużymi firmami, innowacjami w biznesie.

  Pochodzący z Kluczborka Grzegorz Pietruszyński własne firmy zakładał już w Chinach w i w USA.

  - Pierwszą firmę założyłem w Szanghaju razem z moim kolegą z Kluczborka Wojtkiem Zarembą. Ta firma padła podobnie jak dwie moje kolejne firmy! - mówi Grzegorz Pietruszyński. - Najważniejsze to nie przejmować się porażkami, tylko uczyć się na błędach. Dzisiaj prowadzę w San Francisco firmę, która zatrudnia 80 pracowników. Wojtek Zaremba pracuje w najlepszym laboratorium sztucznej inteligencji w San Francisco.

  - Celem tej konferencji było pokazanie, że urodzenie się w małej miejscowości nie ogranicza nas w żaden sposób - dodaje Karina Woźniak.

  Karina Woźniak sama również prowadzi działalność gospodarczą. Jest właścicielką szkoły językowej w Kluczborku. Zorganizowała już kilkanaście spotkań networkingowych i szkoleniowych.

  Najoryginalniejszym pomysłem są Śniadania dla Przedsiębiorczych, czyli networkingowe spotkania dla przedsiębiorców, na których organizowane są prelekcje specjalistów z różnych dziedzin oraz jest możliwość spotkania się, wymiany kontaktów i nawiązania relacji biznesowych.

  Komentarze (5)

  Wszystkie komentarze (5) forum.nto.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Mistrzowie Urody - głosowanie trwa!

  Mistrzowie Urody - głosowanie trwa!

  Światowy Dzień Wody w Opolu

  Światowy Dzień Wody w Opolu

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  Joanna Chacińska i przepis na risotto. Zobacz 2. odcinek Artysty w kuchni!

  Joanna Chacińska i przepis na risotto. Zobacz 2. odcinek Artysty w kuchni!