Piosenki o miłości i walentynkach

  Piosenki o miłości i walentynkach

  Lud

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Gimnazjaliści z Ozimka po raz drugi wystąpili wczoraj na oddziale neuropsychiatrii dziecięcej w szpitalu przy ulicy Wodociągowej w Opolu. Oklaskiwali ich mali pacjenci, którzy na co dzień uczą się w przyszpitalnej szkole.
  W styczniu, na pierwszym koncercie, młodzi piosenkarze śpiewali utwory świąteczno-zimowe, wczorajszy repertuar związany był natomiast z miłością i niedawno obchodzonymi walentynkami.
  - Nasze dzieci bardzo przeżywały obydwie imprezy. Tym razem długo się przygotowywały, szykując dla gości m.in. ręcznie wykonane upominki - mówi Anna Młotek, pracownik przyszpitalnej szkoły i mieszkanka Ozimka, która wpadła na pomysł pierwszego koncertu w szpitalu.
  - Takie imprezy dobrze wpływają na małych pacjentów, zwłaszcza tych dzieci, które w szpitalu przebywają od dłuższego czasu - przyznaje Jolanta Horbowy-Buska, dyrektor Zespołu Placówek Specjalnych.
  Po około godzinnym koncercie na wszystkich czekał słodki poczęstunek. Zespół z Ozimka po raz drugi przyjechał do Opola dzięki urzędowi miasta i gminy, który zapłacił za autokar.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Warto zobaczyć

   Cyrkuśniki Kabaretu Hrabi w Teatrze Kochanowskiego

   Cyrkuśniki Kabaretu Hrabi w Teatrze Kochanowskiego

   Rozpoczynamy wojewódzki finał!

   Rozpoczynamy wojewódzki finał!

   Mamy bilety na koncert Macieja Maleńczuka!

   Mamy bilety na koncert Macieja Maleńczuka!

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama