Śmiało do wody!

  Jag

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Od 25 kwietnia do 30 czerwca instruktorzy pływania z krytej pływalni "Akwrium" będą prowadzić lekcje dla zorganizowanych grup uczniów klas trzecich szkół podstawowych Opola.
  W ramach powstałej na pływalni Opolskiej Szkoły Pływania "Delfin", każdy dziewięciolatek, który nie potrafi pływać, będzie mógł zdobyć tę umiejętność. W ciągu szesnastu godzin bezpłatnej nauki pływania uczniowie opanują umiejętność pływania stylem dowolnym (kraul) oraz grzbietowym.
  Według informacji udzielonej nam przed Dariusza Maderę, kierownika pływalni, spodziewane jest utworzenie ponad 30 grup liczących po 15 uczniów. - Oczekujemy zaangażowania ze strony szkół, by w ramach zajęć pozalekcyjnych uczniowie, którzy nie potrafią pływać, mogli skorzystać z oferty - mówi kierownik. - Z naszej strony zapewniamy kadrę instruktorów pływania. Wstęp na pływalnię, jak i nauka odbywać się będą bezpłatnie, bowiem otrzymaliśmy na ten cel pieniądze z miejskiego funduszu przeciwdziałania alkoholizmowi.

  Zajęcia prowadzone będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17. Każdy uczestnik kursu, po zdaniu egzaminu, otrzyma dyplom ukończenia nauki pływania.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Warto zobaczyć

   Cyrkuśniki Kabaretu Hrabi w Teatrze Kochanowskiego

   Cyrkuśniki Kabaretu Hrabi w Teatrze Kochanowskiego

   Trwa wojewódzki finał!

   Trwa wojewódzki finał!

   Mamy bilety na koncert Macieja Maleńczuka!

   Mamy bilety na koncert Macieja Maleńczuka!

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama