Odjechał od stołu karetką

  Odjechał od stołu karetką

  Wan

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  W piątek późnym wieczorem opolski komendant wojewódzki zasłabł w restauracji i karetką został odwieziony do szpitala.
  Inspektor Michał Otrębski brał udział - jak sam mówi - w koleżeńskim spotkaniu w restauracji Hotelu "Weneda" w Opolu. Obsługa lokalu jest dyskretna i odmówiła informacji o incydencie. Według naszych ustaleń, w spotkaniu brali udział oficerowie policji i alkoholu nie brakowało.

  - Najwidoczniej jeden z tych panów przesadził z wódką i zrobiło się straszne zamieszanie - opowiedział nam jeden ze świadków.
  - Podjechały pod hotel dwa radiowozy i karetka. Kiedy wczoraj po południu skontaktowaliśmy się z komendantem, był on pacjentem Wojewódzkiego Centrum Medycznego w Opolu. Lekarze wykryli u niego zapalenie płuc.

  - Od kilku dni kiepsko się czułem. Okoliczności, w jakich trafiłem do szpitala, rzeczywiście mogły wyglądać dziwnie, bo jeszcze mi się nie zdarzyło odjeżdżać od stołu karetką - powiedział Michał Otrębski. - Podczas tego koleżeńskiego spotkania było kilka wódek, ale nie aż tyle, by z nadmiaru alkoholu musiano mnie odwozić do szpitala. Byłem osłabiony i nagle "odjechałem". Lekarze mówią, że w poniedziałek mnie wypuszczą. Myślę jednak, że położę się w domu do łóżka i wykuruję, bo nadal jestem słaby i ciągle gorączkuję.
  Michał Otrębski nie spotka się prawdopodobnie z komendantem głównym policji Leszkiem Szrederem, który jutro ma przyjechać do Opola, aby m.in. otworzyć uroczyście wyremontowany komisariat na osiedlu Chabry i przekazać 50 nowych radiowozów. Może to być jego ostatnia wizyta w tym charakterze w naszym województwie, gdyż coraz głośniej mówi się o rychłej dymisji generała. Wśród jego potencjalnych następców wymienia się także Michała Otrębskiego.
  - Na takich giełdach nazwisk pojawiałem się już wiele razy i nigdy nic z tego nie wychodziło - komentuje te pogłoski Otrębski.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama