Z powodu taniej benzyny grożą im podpaleniem

  Z powodu taniej benzyny grożą im podpaleniem

  Tjw

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  - Pierwszy telefon z pogróżkami odebrano w sklepie dzień po otwarciu stacji benzynowej, w czwartek. W słuchawce usłyszałem, że mamy podwyższyć ceny paliw - relacjonuje dyrektor Jarosław Tabienko.
  Tego samego dnia dwaj mężczyźni grozili Markowi Jabłońskiemu, szefowi wszystkich stacji paliw Hypernowej. Zatrzymali go w momencie, gdy opuszczał hotel "Centralny" w Kędzierzynie-Koźlu.
  - Jeden z nich podszedł i powiedział, że stacja będzie spalona, jeśli benzyna u nas nie podrożeje - relacjonuje dyrektor Tabienko.
  Sam Jabłoński nie chciał wczoraj rozmawiać z reporterem "NTO". Hypernova zgłosiła sprawę policji.
  - Nie wiem, który z konkurentów posuwa się do gróźb - mówi szef kędzierzyńskiego marketu. - Dla mnie jest jasne, że to ktoś, kto handluje paliwami.

  Stacja paliw przy hipermarkecie jest otwarta od rana do wieczora. Teraz będzie chroniona również w nocy.
  - Będziemy częściej patrolować rejon Hypernovej - - zapowiada inspektor Lesław Miszkiewicz, komendant powiatowy policji w Kędzierzynie-Koźlu. - Sprawdzamy też, kto mógł telefonować do sklepu i groził pracownikowi sieci.
  - Nie ugniemy się przed groźbami i nie zmienimy cen! - zapowiada Jarosław Tabienko. - Choć cena ropy idzie w górę, u nas paliwo na razie nie podrożeje.Jest taniej
  Stacja Hypernova przy markecie w Kędzierzynie-Koźlu oferuje od środy najtańszą benzynę i olej napędowy w całym województwie. W dniu jej otwarcia konkurenci zostali zmuszeni do obniżenia cen u siebie. Litr benzyny bezołowiowej 95 można było wczoraj kupić na stacjach konkurencji za 3,53 zł. Hypernova oferowała ją za 3,44 zł. Jeszcze na początku tygodnia paliwo Pb95 kosztowało w Kędzierzynie-Koźlu 3,75 zł.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo