Wygraj samochód w "Wiosennej Grze"

  Wygraj samochód w "Wiosennej Grze"

  Kar

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Dziś w "NTO" znajdziecie Państwo kartę do gry w nową zdrapkę "Wiosenna Gra". W numerze znajdziecie również pierwszy kupon z numerami do zdrapania - na str. 8 w naszym dodatku "W co się bawić". Tym razem czeka na Was rekordowa pula nagród - 60 000 złotych, w tym nagroda główna samochód osobowy "Dacia Logan"!
  W "Wiosenną Grę" będziemy się z Wami bawić do 4 czerwca. Karty do gry dołączymy do "NTO" dwukrotnie - jutro i w sobotę, 23 kwietnia. W tym czasie opublikujemy 42 kupony z zestawami liczb do zdrapania. Każdą liczbę należy odnaleźć na karcie, potem zdrapać znajdującą się na niej lateksową powłokę, a następnie odsłonić symbol.
  Uczestnik loterii wygra, jeśli w określonym diagramie odnajdzie następujące zestawy identycznych symboli:
  - sześć gwiazdek - wygrana samochód
  - pięć trójkątów - wygrana 2 000 zł
  - cztery kółka - wygrana 1 000 zł
  - trzy kwadraty - wygrana 500 zł
  - dwa serca - wygrana 200 zł
  - jeden znak zapytania - wygrana 100 zł.

  Wartości podane pod diagramami odpowiadają wysokości wypłacanych nagród.

  Warunkiem odbioru pieniędzy będzie okazanie w naszym Biurze Loterii karty oraz wyciętych chronologicznie kuponów.
  Każdy z uczestników zdrapki może posiadać dowolną ilość kart, a jak wiadomo - im będzie miał ich więcej, tym większą będzie mieć szansę na wygraną.

  Jeśli na swojej karcie do gry odkryjecie symbole wygrywające, należy zgłosić ten fakt w Biurze Loterii telefonicznie lub osobiście w ciągu trzech dni od opublikowania wygrywającego numeru. Oto adres i numer telefonu Biura Loterii: Opole, ul. Powstańców Śl. 9, tel. 077/ 44 32 567, w godz. od 8.00 do 16.00 w dni robocze.
  Nagrodę odebrać można wyłącznie osobiście. Należy mieć przy sobie szczęśliwą kartę, wszystkie oryginalne kupony opublikowane w "NTO" od początku gry oraz dokument potwierdzający tożsamość.
  Uwaga! Dla osób, które mają prenumeratę wykupioną w Poczcie Polskiej, mamy dodatkowe nagrody. Każdy prenumerator, któremu dopisze szczęście w grze, czyli odkryje na swojej karcie odpowiednią ilość symboli we właściwym diagramie, ma szansę na dodatkową nagrodę pieniężną. Wystarczy, że przy odbiorze nagrody regulaminowej okaże dowód wykupienia pocztowej prenumeraty indywidualnej na "NTO". Tych, którzy mają zawartą prenumeratę miesięczną i kwartalną nagradzamy nagrodą dodatkową w wysokości 100 zł, natomiast prenumeratorów półrocznych i rocznych - nagrodą dodatkową w wysokości 200 zł.
  Szczegółowy regulamin gry otrzymać można w Biurze Loterii oraz na stronach internetowych www.nto.pl.
  Życzymy szczęścia w grze!

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo