Mamy konto

  Bim, Jotel

  Nowa Trybuna Opolska

  Nowa Trybuna Opolska

  Bank Zachodni WBK SA Oddział Opole - 04 1090 2138 0000 0001 0385 6652 - oto numer naszego konta, na które od dziś można wpłacać datki na nasza charytatywną akcję "Zabierz dziecko na wakacje".
  Konto pomocowe jak co roku uruchomił Zarząd Wojewódzki Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Opolu.
  - "NTO" od sześciu lat wysyła najuboższe dzieci z Opolszczyzny na letnie kolonie. Większość z nich to nasi podopieczni - podkreśla Janina Walczak, główna księgowa opolskiego PKPS-u.
  Podczas ubiegłorocznej akcji "Zabierz dziecko na wakacje" wysłaliśmy na letni wypoczynek najwięcej dzieci - na początku sierpnia nad jeziorem dużym w Turawie przebywało 60 kolonistów.
  - Prawie połowa z tej grupy mogła wyjechać nad wodę właśnie dzięki wpłatom, jakie czytelnicy "NTO" poczynili na konto pomocowe akcji - przypomina Janina Walczak. - Pozostałym dzieciom pobyt na kolonii opłaciliśmy z datków wrzucanych do specjalnych skarbonek, które zostały rozstawione w wielu miejscach województwa. W tym roku też zgłosiło się po nie wielu "starych" wolontariusz, przybywają nowi. Liczy się każdy grosz.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama