Zuzia weszła tylnymi drzwiami i oczarowała wszystkich

  Zuzia weszła tylnymi drzwiami i oczarowała wszystkich

  Fot. Wojciech Gardaś

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Tytuł Miss Nastolatek Opolszczyzny 2005 zdobyła w piątek wieczorem Zuzanna Szaforz - piętnastolatka z Opola. Oto wymiary najpiękniejszej: 172 - 85 - 60 - 85.
  - Zgłosiłam się, żeby przeżyć przygodę. Nie myślałam, że mam szansę na tytuł - mówi kompletnie zaskoczona Zuzanna Szaforz.

  - Zgłosiłam się, żeby przeżyć przygodę. Nie myślałam, że mam szansę na tytuł - mówi kompletnie zaskoczona Zuzanna Szaforz. ©Fot. Wojciech Gardaś

  Zuzia - uczennica Publicznego Gimnazjum nr 2 w Opolu - weszła do konkursu tylnymi drzwiami. Wzięła udział w dodatkowym castingu, ogłoszonym po tym, jak wiele finalistek eliminacji powiatowych zrezygnowało z udziału w etapie regionalnym (m.in. z powodu zbliżającego się końca roku szkolnego, egzaminów gimnazjalnych, problemów z dojazdem na kurs choreografii). Ostatecznie na finał wojewódzki do Discopleksu A-4 w Pietnie przyjechało w piątek 12 kandydatek.
  Tegoroczna Miss Nastolatek została również Miss Foto. Była kompletnie zaskoczona werdyktem.
  - Koleżanka ze szkoły, która została Miss Opola Nastolatek, mówiła, że jest za mało dziewczyn. Zgłosiłam się, żeby przeżyć przygodę, nie myślałam, że mam szansę na tytuł - przyznaje Zuzia.
  - Wybory Miss Nastolatek nie mają finału krajowego, tak jak konkurs Miss Polonia, ale odgrywają ważną rolę, bo wyszukują ładne dziewczęta i przygotowują je do udziału właśnie w tym dorosłym konkursie. Poza tym udział w takich imprezach bywa furtką do kariery modelki - wyjaśnia organizator opolskich wyborów Ryszard Makowiecki z Rynku Śląskiego.
  Werdykt i nagrody
  Miss Nastolatek: 15-letnia Zuzanna Szaforz z Opola - wycieczka do Włoch, kurs dla modelek i liczne upominki od sponsorów.
  I wicemiss: 15-letnia Małgorzata Lisek z Kędzierzyna-Koźla (Miss Ziemi Kozielskiej) - odtwarzacz DVD, kurs dla modelek.
  II wicemiss: 16-letnia Jolanta Bratek z Opola (Miss Publiczności z Opola) - discman, kurs dla modelek
  Miss Publiczności: 17-letnia Anna Pola z Górażdży i 17-letnia Joanna Naciasta z Tułowic - roczne karnety wstępu do Discopleksu A-4.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Czytaj także

   Komentarze

   Forum tylko dla zalogowanych.

   Załóż konto / Zaloguj się

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Warto zobaczyć

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama