3 liga piłkarska: Rekord Bielsko-Biała - Skalnik Gracze 3-1

Zdobywca bramki dla Skalnika - Zygmunt Bąk.
Zdobywca bramki dla Skalnika - Zygmunt Bąk. Oliwer Kubus
W Bielsku-Białej tak jak w poprzedniej kolejce w Chorzowie zawodnicy z Graczy prowadzili 1-0, by ostatecznie przegrać 1-3.

Zespół Rekordu we wcześniejszych dziewięciu meczach tego sezonu u siebie odniósł osiem zwycięstw i przegrał tylko z Odrą Opole. Był więc zdecydowanym faworytem starcia z przedostatnim w tabeli Skalnikiem.

Mecz dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu. W 10. min po podaniu od Damiana Lenkiewicza do siatki trafił najlepszy w historii zawodnik z Graczy - Zygmunt Bąk. Chwilę wcześniej Skalnik miał wiele szczęścia. Jego bramkarz Piotr Kowalczyk obronił strzał Mieczysława Sikory, a dobijający Marek Sobik trafił w słupek.

Gospodarze wyrównali w 34. min. Piotr Ficoń sfaulował w polu karnym Bartłomieja Wasiluka, a jedenastkę wykorzystał Dariusz Rucki. W drugiej połowie Rekord przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na 2-1 podwyższył w 64 min po podaniu Sobika wprowadzony minutę wcześniej do gry Andrzej Maślorz. Minęło pięć minut i wynik spotkania ustalił Kamil Żołna po strzale z narożnika pola karnego, który też chwilę wcześniej pojawił się na boisku.
Rekord Bielsko-Biała - Skalnik Gracze 3-1 (1-1)
0-1 Z. Bąk - 10., 1-1 Rucki - 34., 2-1 Maślorz - 64., 3-1 Żołna - 69.
Rekord: Góra - Profic, Bojdys, Rucki, Waliczek - Sikora (66. Żołna), Wasiluk (78. Cybulski), Szymański, Sobik (71. Czernek) - Olszowski (63. Maślorz), Woźniak. Trener Wojciech Gumola.
Skalnik: P. Kowalczyk - Kozłowski, Rogan, Ficoń, Stojko - Szypuła (78. Maryszczak), Parada, M. Płaza (76. D. Płaza), Sukiennik (63. Mroziński), Lenkiewicz (63. Wawrzyniak) - Z. Bąk. Trener Grzegorz Kutyła.
Sędziował Łukasz Sowada (Opole). Żółte kartki: Rogan, M. Płaza. Widzów 100.