Piłkarska klasa A (24. kolejka) - wyniki

    Piłkarska klasa A (24. kolejka) - wyniki

    Bartosz Szymocha

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Piłkarska klasa A (24. kolejka) - wyniki

    ©Krzysztof Kapica

    Kolejnymi drużynami, które awansowały do klasy okręgowej na trzy kolejki przed zakończeniem rozgrywek są: Kościeliska (grupa 1) i Victoria Cisek (grupa 6).
    Piłkarska klasa A (24. kolejka) - wyniki

    ©Krzysztof Kapica

    Grupa 1:
    Stobrawa Ligota Dolna - Znicz Włochy 4-0
    Rożnów - Prosna Zdziechowice 1-0
    Rolnik Wierzbica Górna - Widawa Wilków 0-11
    Budowlani Strojec - Ligota Oleska 1-3
    Kujakowice - Piast Gorzów Śląski 6-1
    Pogoń Mikowice - Kościeliska 0-3 (walkower)
    Hetman II Polanowice Byczyna - Uszyce 0-3 (walkower)

    Grupa 2:
    Start Jełowa - Ligota Turawska 9-1
    FC Żelazna - Brynica 6-2
    Wrzoski - Sokół Bierdzany 3-2
    TOR II Dobrzeń Wielki - Popielów 3-1
    Max Bau Skorogoszcz - Polonia Karłowice 2-2
    Rudatom Kępa - Stal Osowiec 3-0 (walkower, goście nie przyjechali)
    Orzeł Olszanka - Bongo Karczów 3-0 (walkower)

    Grupa 3:
    Starowice II - Orzeł Reńska Wieś 1-4
    Buków - Kastor Jasienica Górna 1-5
    GLKS Kamiennik - Kałków 5-0
    Bimetal Dziewiętlice - Trzeboszowice 2-2
    Maciejowice - Krab Gierałcice 7-3
    Jędrzychów - Atom Grądy Goświnowice 3-1
    Sudety Burgrabice - Czarnolas 6-0

    Grupa 4:
    GKS Głuchołazy - Agfa Prusinowice 4-0
    Gryżów - Polonia Prószków 2-1
    Lubrza - Ścinawa Nyska 1-4
    Sudety Moszczanka - Metalowiec Łambinowice 3-3
    Czarni Korfantów - Sokół Niemodlin 0-9
    Ligota Bialska Radostynia - Rusocin 9-4
    Niemysłowice Dębowiec - Polonia Biała 2-2

    Grupa 5:
    Groszmal Odra II Opole - Sławięcice Kędzierzyn-Koźle 1-2
    Błękitni Jaryszów - Raszowa 1-2
    Tęcza Szymiszów - Victoria Żyrowa 2-4
    Szczedrzyk - Kórnica Nowy Dwór 2-0
    Żywocice II Krapkowice - Adamietz Kadłub 3-0
    Start Dobrodzień - Górnik Januszkowice 2-0
    Stary Ujazd - Stal Zawadzkie 3-0 (walkower)

    Grupa 6:
    Lisięcice - Odrzanka Dziergowice 4-2
    Śląsk Reńska Wieś - Twardawa 3-7
    Kotlarnia Goszyce - FC Pilszcz 2-4
    Orzeł Dzierżysław - Partyzant Kazimierz 1-2
    Kujawy - Fortuna Głogówek 1-0
    Polonia Ściborzyce Wielkie - Victoria Cisek 0-3
    Victoria Łany - Rolnik Lewice 4-0 (walkower, drużyna gości została zdekompletowana przy stanie 4-1).

    Czytaj także

      Komentarze

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Warto zobaczyć

      Dzielnicowy Roku - finał wojewódzki rozpoczęty

      Dzielnicowy Roku - finał wojewódzki rozpoczęty

      Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

      Zapraszamy na Charytatywny Rajd Rowerowy

      Przytulna sypialnia na poddaszu

      Przytulna sypialnia na poddaszu

      Gry