Ford fiesta od aniołeczka

    Ford fiesta od aniołeczka

    Fot. Witold Chojnacki

    Nowa Trybuna Opolska

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    Państwo Krzepisowie nie kryli radości, kiedy zobaczyli samochód wygrany w naszej zdrapce.

    Państwo Krzepisowie nie kryli radości, kiedy zobaczyli samochód wygrany w naszej zdrapce. ©Fot. Witold Chojnacki

    Główna nagroda w zdrapce "Zimowa Gra" trafiła do pani Marii Krzepis z Opola. Laureatka dowiedziała się o tym wczoraj o 15.00. Nie mogła uwierzyć
    Państwo Krzepisowie nie kryli radości, kiedy zobaczyli samochód wygrany w naszej zdrapce.

    Państwo Krzepisowie nie kryli radości, kiedy zobaczyli samochód wygrany w naszej zdrapce. ©Fot. Witold Chojnacki

    Podczas trwającego ponad 2 godziny losowania wyłoniliśmy 128 laureatów. Pracę komisji redakcyjnej kontrolującej, czy zdrapkowicze nadsyłali koperty z kompletnymi zestawami kuponów i kart do gry obserwowało kikudziesięciu Czytelników.
    Najpierw "Sierotki Marysie", w które wcieliło się kilkunastu z naszych gości, uporały się z 70 nagrodami rzeczowymi o wartości 50 zł, 47 nagrodami rzeczowymi o wartości 100 zł, trzema nagrodami rzeczowych po 500 zł i dwoma po 1000 zł.
    Potem rozlosowano pięć nagród pieniężnych po 500 zł i jedną o wartości 2500 zł.
    Samochód został wylosowany oczywiście na końcu.



    Niemniej zaskoczony był mąż lauretki.
    - To jest wprost niepojęte - mówił pan Ryszard Krzepis. Kiedy opadły emocje, państwo Krzepisowie (ona jest emerytowaną ekonomistką, on emerytowanym drogowcem) pojechali z nami do salonu Forda w Dąbrowie, fundatora głównej nagrody w naszej zdrapce "Zimowa Gra". Tam czekał na nich granatowy ford fiesta.
    - Ależ cudne auto - pani Maria delikatnie głaskała kierownicę. - Na pierwszą przejażdżkę wybierzemy się chyba do Warszawy, do siostrzenicy, która lada dzień urodzi dziecko. Prawa jazdy nigdy nie miałam. Teraz nie ma siły, będę musiała je zrobić.

    Małżeństwo Krzepisów "NTO" czyta od niepamiętnych czasów.
    - W szafie trzymam niektóre numery gazety sprzed 30 lat - pochwalił się pan Ryszard.
    W naszych konkursach i zabawach biorą udział regularnie, jednak jak dotąd niczego nie wygrali.
    - W domu wycinaniem kuponów w zdrapkach zajmuje się mąż. To on zaadresował na mnie kopertę i zaniósł do "Nowej Trybuny Opolskiej". Tak więc to nie ja sama wygrałam auto, a zrobiliśmy to razem - pani Maria uśmiechnęła się do małżonka i czule go pocałowała.


    Wracając z Dąbrowy, państwo Krzepisowie bardzo byli ciekawi, jak to się stało, iż to właśnie ich koperta została wyciągnięta spośród prawie 10 tysięcy kopert, które napłynęły do redakcji na finał "Zimowej gry"! Gdy dowiedzieli się, że "stał" za tym 5,5-letni Bartuś Wicijowski z Opola, najmłodszy uczestnik losowania (chłopczyka przyprowadził do "NTO" dziadek Kazimierz) stwierdzili: - Ten aniołeczek był przedłużeniem boskiej ręki.

    Uwaga!

    Uwaga!


    1. Wszystkie nagrody pieniężne prześlemy pocztą.

    2. Nagrody rzeczowe czekają na Państwa w redakcji "NTO" do piątku, 25 marca 2005. Potem dostarczymy je Państwu do domów.



    KTO WYGRAŁ W NASZEJ ZDRAPCE
    Nagrody rzeczowe w kwocie - 50 zł:
    Jolanta Strach - Dębska Kuźnia, Małgorzata Dulewska - Polska Nowa Wieś, Emilia Zimek - Opole, Józef Czogala - Dziergowice, Jerzy Illich - Brzeg, Joachim Koj - Opole, B. Boblek - Opole, Krystyna Galent - Tułowice, Irena Blacha - Popielów, Bożena Żyłajtus - Brzeg, Janusz Kucharski - Kujakowice, Anna Słysz - Opole, Roman Hutman - Grodków, Henryk Kała - Strzelce Op., Sylwia Czarnecka - Opole, Zygmunt Skrzypczyk - Opole, Dariusz Buczyński - Niemodlin, Joanna Machacka - Tułowice, Tomasz Gołomb - Głogówek, Joanna Jarzębska - Kędzierzyn-Koźle, Krystyna Świerczek - Nysa, Aldona Wala - Opole, Marta Ciossek - Kluczbork, M. Marek - Biała, Agata Borowicz - Niemodlin, Teresa Kendzia - Opole, Grażyna Szmigiel - Opole, Elżbieta Mylek - Opole, Paweł Buhl - Domecko, Radosław Nikratonicz - Gąsiorowice, Aniela Tomala - Głogówek, Teresa Maliszewska - Opole, Mieczysława Białkowska - Nysa, Renata Makowska - Opole, Antoni Czarnul - Prudnik, Sabina Cholewa - Popielów, Irena Gręda - Opole, Edward Rak - Opole, Elżbieta Leja - Dąbrówka Łubniańska, Renata Rychlik - Popielów, Józef Palica - Kluczbork, Grażyna Dancewicz - Łąka Prudnicka, Agnieszka Setla - Siedzina, Edward Tomaszewicz - Opole, Bożena Kwiatkowska - Opole, Teodor Wróbel - Opole, Marek Szyrk - Opole, Franciszek Sdzuj - Skorogoszcz, Walenty Skrzydło - Czarnowąsy, Henryk Majcher - Opole, Beata Szpryngiel - Opole, Dorota Kelmel - Pokój, Magdalena Psykalla - Stare Siołkowice, Zbigniew Mika - Osowiec, Michał Sułkowski - Opole, Jerzy Łajdecki - Opole, Wojciech Grzybowski - Tułowice, Mariola Król - Opole, Adam Hurek - Ozimek, Tomasz Strzałkowski - Ozimek, Mirosław Oblicki - Opole, Anna Holik - Opole, Adam Sotłys - Opole, Elżbieta Mułyk - Głogówek, Kazimierz Kuczyński - Opole, Anna Wachowska - Opole, Sebastian Ćwik - Opole, Jerzy Filipowicz - Opole, Anna Leśniak-Konefał - Opole, Cecylia Polarczyk - Dobrzeń Mały.
    Nagrody rzeczowe w kwocie - 100 zł:
    Ginter Ziaja - Zawadzkie, Grzegorz Jarnuszewski - Opole, Izabela Lewicak - Opole, Henryk Tkacz - Niemodlin, Emilia i Leon Klein - Baborów, Jadwiga Sujkowska - Opole, Paweł Nowak - Olesno, Joanna Hebda - Chmielowice, Marcin Malinowski - Kurznie, Mieczysław Nowakowski - Opole, Tadeusz Węgliński - Ciepielowice, Danuta Makarewicz - Stare Siołkowice, Róża Mainka - Ujazd, Tadeusz Górniak - Grodziec, Adam Klimek - Chrząstowice, Teresa Mika - Opole, Maria Jagielska - Prudnik, Agnieszka Mecha - Laskowice, Krystyna Rusińska - Opole, Agnieszka Leyko - Opole, Joanna Skóra - Strzelce Op., Marek Nowak - Dąbrówka Łubniańska, Julia Tomaszewska - Opole, Herbert Gola - Reńska Wieś, Anna Gajda - Komprachcie, Kornelia Zdybel - Tarnów Op., Oswald Gebauer - Kamień Śl., Adam Wędrzyn - Brzeg, Ingryda Knura - Strzeleczki, Dorota Chwatyniak - Kędzierzyn-Koźle, Leszek Fornal - Lewin Brzeski, Lidia Boguszewska - Głuchołazy, Mieczysław Misztur - Kotórz Mały, Róża Bogdoł - Dziewkowice, Dorota Rożałowska - Krapkowice, Jadwiga Gaeger - Osowiec, Grzegorz Lyra - Opole, Ryszard Wiszczuk - Opole, Marta Polnarowska - Opole, Magdalena Księżyk - Większyce, Ewa Podolska-Majchrzyk - Osowiec, Krystyna Zimoch - Opole.

    Nagrody rzeczowe w kwocie - 500 zł:
    Gerard Henisz - Żelazna, Janina Majewska - Ozimek, Hubert Hendel - Borycz.

    Nagrody rzeczowe w kwocie - 1000 zł:
    Zofia Krasnodębska - Opole, Gerard Zając - Zębowice.

    Nagrody pieniężne - 500 zł:
    Stanisława Pilarz - Opole, Witold Skałka - Maciejowice, Wanda Marciniak - Opole, Gustaw Biskup - Dziewkowice, Bogumił Krzysztoń - Opole.

    Nagrody pieniężne - 2500 zł:
    Stanisław Dybała - Opole.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Czytaj także

      Komentarze

      Forum tylko dla zalogowanych.

      Załóż konto / Zaloguj się

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      Warto zobaczyć

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama